Ką manote apie Baltarusijos įvykius?

Dienos anekdotas

Po grupinės fotosesijos pradinėje mokykloje mokytoja įtikinėja vaikus nusipirkti nuotraukas:
- Bet tai įsivaizduokit, po 20 metų kaip bus smagu! Žiūrėsit ir sakysit: štai Jonas, dabar jis firmos direktorius, štai Onutė, dabar ji gydytoja...
Petriukas po nosim:
- O čia mokytoja Irena, dabar ji mirus.

Komentaras

Leonas Al: "Patvirtimu, kad iš tiesų K.Tubis ir jį palaikę sąrašo žmonės buvo persekiojami, šmeižiami, iš jų buvo tyčiojamasi, jie buvo niekinami. Patvirtinu, kad per visą šitą laikotarpį ypač šlykščiai tai buvo leidžiama ir (sakyčiau, net provokuojama daryti) vyko "Anykštos" puslapiuose. Ir žurnalistas Vidmantas Šmigelskas prie šios neetiškos veiklos ciniškai yra taip pat prikišęs nagus. Tokie veiksmai niekaip nesuderinami su žurnalistine etika.
Tikiu, kad nei K.Tubis, nei R.Razmislavičius nėra tie žmonės, kuriuos tokiu brutualiu spaudimu bei patyčiomis galima būtų išgąsdinti. Linkiu sėkmės Seimo rinkimuose."

Skaityti komentarus (8)
Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, skulptorius Leonas Strioga gimė 1930 metais Anykščių rajono Medžiočių kaime.


 

Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, skulptorius Leonas Strioga gimė 1930 metais Anykščių rajono Medžiočių kaime.

1950–1952 metais mokėsi Vilniaus dailės instituto skulptūros fakultete.


1952 m. įstojo į I.Repino dailės institutą Leningrade (dabartinis Sankt Peterburgas). 1958 metais baigė institutą ir įgijo skulptoriaus specialybę. Nuo 1959 metų Lietuvos dailininkų sąjungos narys.

Dailės parodose dalyvauja nuo 1959 metų, jo kūriniai eksponuoti parodose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Suomijoje.

Skulptoriaus darbų turi įsigiję Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos dailės muziejai bei privatūs asmenys Lietuvoje, JAV, Vokietijoje, Švedijoje, Danijoje. Keletą L.Striogos kūrinių galima pamatyti Anykščių sakralinio meno centre ir Angelų muziejuje.

 

L.Striogos apdovanojimai ir premijos (pagal wikipedia.org)

 

Baltijos šalių skulptūros kvadrienalės Rygoje diplomas už skulptūrą „Juras – Čiurlionio ainis“ (1976).

LSSR nusipelnęs meno veikėjas (1980).

LSSR kultūros ministerijos diplomas už skulptūrą „Sužeistas angelas“ respublikinėje vaizduojamosios dailės parodoje Vilniuje (1988).

George Soros šiuolaikinio meno centro stipendija (1995).

Genovaitės Kazokienės vaizduojamojo meno fondo premija (1998).

Dailininkų klubo „Sfinksas“ parodos Kaune, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės 80-mečiui, diplomas už brandžiausią darbų kolekciją (1998).

Lietuvos Respublikos aukščiausio laipsnio stipendija (1999–2000).

Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija (2001).

Įsimintiniausias Kauno menininkas (2001).

Kauno miesto savivaldybės Kultūros skyriaus padėkos raštas už aktyvią kūrybinę veiklą (2001)

Dailininkų klubų „Sfinksas“ ir „Meno sparnai“ parodos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, diplomas už kūrybinius rezultatus (2004).

Miko J.Šileikio premija (2007).

Kauno meno kūrėjų asociacijos premija (2010).

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta