Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Moteris pas stomotologą. Dantis užšaldytas, gydytojas dirba. Suskambo pacientės
mobilus telefonas. Po penkto skambučio įpykęs gydytojas griebia telefoną:
-Aliooo!!!
-Aliooo!!! (vyriškas balsas).
Gydytojas:
-Tu kas?
-Vyras!!!
Gydytojas:
-Klausyk, vyre, aš tuojau baigsiu, ji išspjaus ir tau perskambins!!!

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti
Jurgita Bugailiškienė kuria labukus ir nelabuosius...
"Ar gerai miegate ir ką sapnuojate? Taip klausiu todėl, kad menininkai paprastai būna kiek „pablūdę", o jūs?.. " - dailininkės Jurgitos Bugailiškienės klausė vienas iš anyksta.lt skaitytojų. Portale publikuojame skaitytojų klausimus ir dailininkės atsakymus.

- Džiaugiuosi, kad Anykščiuose esama tokių jaunų ir ambicingų, drąsių menininkų kaip Jurgita, kurių negąsdina nei šeima, nei finansinės problemos. Gal, sakau, jau metas jaunimui organizuotis, kurti ir įgyvendinti stambesnio masto projektus? Vienam šiais laikais išsilaikyti labai sunku, o vienminčių „banga" galėtų išmesti toliau ir aukščiau... Ar gerai miegate ir ką sapnuojate? Taip klausiu todėl, kad menininkai paprastai būna kiek „pablūdę", o jūs?..
- Ačiū už gerus žodžius. Nesakau „niekada" jokioms organizacijoms. Yra dalykų, kuriuos lengviau įgyvendinti su komanda, bet yra ir tokių, kurie yra labai asmeniški...
Miegu įvairiai, pagal gyvenimo ritmo intensyvumą. Šiaip esu labai disciplinuota ir „pablūsti" sau neleidžiu. Sapnai dažnai būna susiję su ateinančios dienos įvykiais, nes naktį ateina reikalingi sprendimai.
- Ar esate Tautodailininkų sąjungos narė, ar dalyvaujate jų parodose?
- Nesu. Nedalyvauju.
- Mačiau Jus festivalyje „Velnio akmuo". Ar sudominote „velnius" savo nelabaisiais, kuris - Krūminis, Ežerinis, Samaninis ar dar kuris - jiems labiausiai patiko?
- Taip, būtent šie mano darbai susilaukė daugiausiai dėmesio. Išskirti vieno iš jų visų negaliu - daug žmonių, daug nuomonių. Man asmeniškai mieliausias Samanėlis.
- „Velnio akmens" festivalyje mūsų pirktas magnetukas Samanėlis saugiai nusigavo į Vilnių ir stovi lentynoje - taip gražu, kad net gaila išpakuot...
- Ačiū, kad globojat. Ar čia tas, kur mano mylimiausias?
- Velniškai švelnūs nelabieji. Kokį metalą pasirinkote (iš nuotraukos sunku spręsti), kokią technologiją naudojate metaliniams pakabukams, magnetukams? Smagu, kad šie mieli kūrinėliai turi ir funkcinę paskirtį.
- Ačiū. Funkcinę paskirtį diktuoja pats pirkėjas. Nuotraukose matomi lieti gaminiai yra iš bronzos, o knygų skirtukas iš žalvario.
- Kas paskatino kurti šią labukų ir nelabukų liniją?
- Pirmieji Labukai atsirado dar Telšiuose, kai kūriau savo juvelyrikos diplominį darbą. Pats pavadinimas kilo nuo žodžio „labas", kuriuo seniau ne tik pasisveikindavo, bet ir nusakydavo savybes. Pvz., labas bernas - geras bernas. Paantraštė „Geri ir nuoširdūs linkėjimai iš Anykščių" atsirado beveik prieš metus, kai nusprendžiau kurti autorinių suvenyrų seriją.
Nelabieji atsirado natūraliai kaip alternatyva Labukų idėjai.
- Kodėl kuriat velniukus, ar tai festivalio „Velnio akmuo" įtaka?
- Sakyčiau, tai ne įtaka, o galimybė. Galimybės man patinka.
- Gal galime tikėtis velniukų autorinės parodos? Kodėl Anykščiuose negalėtų prisiglausti ir velniai. Angelų muziejus juk yra?
- Parodų kol kas neplanuoju. Na, o visokioms kitoms idėjoms realizuotis galimybių matau.
- Meną siesite su verslu. Gal galite pakomentuoti plačiau.
- Noriu sukurti tam tikrą kūrybinių industrijų subjektą, o mano meninės idėjos ir kūrybiški sprendimai galėtų atnešti ekonominę vertę, naudingumą.
- Kuri veikla Jums mielesnė - darbas savivaldybėje ar kūryba?
- Kiekviena veikla yra miela, kai matai joje prasmę. Pagal šį kriterijų ir priimu gyvenime sprendimus.

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta