Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Moteris pas stomotologą. Dantis užšaldytas, gydytojas dirba. Suskambo pacientės
mobilus telefonas. Po penkto skambučio įpykęs gydytojas griebia telefoną:
-Aliooo!!!
-Aliooo!!! (vyriškas balsas).
Gydytojas:
-Tu kas?
-Vyras!!!
Gydytojas:
-Klausyk, vyre, aš tuojau baigsiu, ji išspjaus ir tau perskambins!!!

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti
„Jei nori nedirbti, dirbk mėgstamą darbą“, - sako R. Sasnauskaitė. V. Steniulytės nuotr.
Mažyčiai žemės akmenėliai atgyja biologės Reginos Sasnauskaitės rankose – moteris akmenis dekoruoja įvairiausiais piešiniais, dažniausiai gamtos tematika, tapo paveikslus. Nuo vaikystės pamilusi gamtą ir savyje užčiuopusi menininkės gyslelę, moteris išdrįso pakeisti savo gyvenimą ir pasinerti į kūrybą...„Žmogus nenusipelnė tiek garbės, kad jį tapyčiau“, - juokauja menininkė ir biologė Regina Sasnauskaitė bei pastebi, kad žmonės vis dar per mažai saugo mūsų didžiausią turtą – gamtą.

R. Sasnauskaitės gyvenime gamta, kūryba ir menas visada buvo šalia. Nuo mažų dienų nepaprastai pamilusi gamtą R. Sasnauskaitė, baigusi Anykščių A. Vienuolio vidurinę mokyklą, įstojo į Vilniaus Universiteto Biologijos fakultetą. Po biologijos bakalauro studijų moteris dirbo mokytoja Juodupės, Kavarsko bei Anykščių Antano Baranausko mokyklose, kur dėstė ne tik biologijos, bet ir dailės pamokas.


„Jei nori nedirbti, dirbk mėgstamą darbą“, - sako R. Sasnauskaitė ir džiaugiasi, kad drastiškas sprendimas mesti mokytojos darbą ir atsidėti vien kūrybai atnešė dvasinę pilnatvę ir laimę.

„Lietuvos muges išmaišiau tranzuodama“, - prisipažįsta menininkė ir atsargiai pastebi, kad lietuviai vis dar kritiškai vertina keliautojus autostopu: vieni pašiepia, kiti pakeleivius priima iš gailesčio, treti tiesiog paveža, kalbasi, dalijasi patirtimi...

Klausimus menininkei Reginai Sasnauskaitei galite užduoti įrašydami juos komentarų skiltyje.

Viktorija STENIULYTĖ

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta