Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Moteris pas stomotologą. Dantis užšaldytas, gydytojas dirba. Suskambo pacientės
mobilus telefonas. Po penkto skambučio įpykęs gydytojas griebia telefoną:
-Aliooo!!!
-Aliooo!!! (vyriškas balsas).
Gydytojas:
-Tu kas?
-Vyras!!!
Gydytojas:
-Klausyk, vyre, aš tuojau baigsiu, ji išspjaus ir tau perskambins!!!

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti
Pateikiame dailininkės, dizainerės, keramikės Skaidrės Račkaitytės atsakymus į naujienų portalo www.anyksta.lt skaitytojų užduotus klausimus.

Pateikiame dailininkės, dizainerės, keramikės Skaidrės Račkaitytės atsakymus į naujienų portalo www.anyksta.lt skaitytojų užduotus klausimus.

 

Atsakymai į klausimus:


Rimantui

Ačiū už įvertinimą.  Kol valstybės politika tokia, apie tą besirūpinančią ranką tenka tik pasvajot. Gal iš tiesų tas inkubatorius kažkaip savo atsiradimu  nudžiugins...

 

Taip

Molis nuostabi medžiaga - klusni, plastiška. Patekęs į rankas jis beveik pats kažkuo ima ir pavirsta. Tiesiog stebuklas, kad gali iš žemės grumstelio padaryt tiek visokiausių dalykų. Tik paskui tas procesas šiek tiek ilgokas, reikia laukt, kol išžiūsta, kol išdegi. O būna, kad ir džiūdamas susiklaipo, ir pečiuj suskyla...

 

Onutei

Ketinu, kaip ir anksčiau, bendradarbiauti su Valdo Pelegrimo dailės galerija „Kampas“, kuri po remonto vėl ims veikti Koplyčioje.

 

 

Gražu

Man atrodo, kad idėjos pačios ieško išpildytojo. Man būna taip, kad kai jau turiu kažkokį sumanymą, pradedu kažką daryt, tai dar kelios idėjos subėga ir atsistoja už nugaros, laukdamos savo eilės. Bet dažnai atsitinka, kad jos taip ir lieka neišpildytos, išsitrina, užsimiršta.

 

.....

Bent minimalių sąlygų tikriausiai reikia. Bet svarbiausia – kūrybai palanki atmosfera aplink.

 

Ka

Jaunimas šiais laikais pakankamai pragmatiškas. Iš meno pragyventi nelengva, bet galima. O jei esi vienas iš geriausių, tada gyvenimas - tikras smagumas.

 

Aš nesirūpinu savo autorinėm teisėm. Nors kopijavimų yra buvę, bet ar verta dėl to jaudintis?

 

O restauravimo srityje man ne tiek jau daug tenka darbuotis. Kadangi turiu tik trečią restauratoriaus kvalifikacinę kategoriją, negaliu pati viena, be aukštesnės kvalifikacijos restauratoriaus vadovavimo imtis labai svarbių kultūros vertybių. Bet galiu didžiuotis, kad kartu su P.Gudyno centro restauratoriais teko dalyvauti restauravimo - konservavimo darbuose atnaujinant prieš daugel metų konservuotą A. Baranausko klėtelės stogą bei kai kuriuos eksponatus, taip pat restauruojant baldus J. Biliūno tėviškėje. Šiaip kasdienybėje dažniausiai man į rankas pakliūna Arklio muziejaus eksponatai.

 

Ddd

Nežinau dėl atstumų, bet darbeliai keliavo daug kur. Gal toliausiai – į Ameriką, Indiją, Japoniją.

 

Jolantai

Ačiū. Puodelį labai paprasta padaryt. Tereikia pasakyt, kokio norėtum.

 

Matau

Be abejo, geriau už žmogų kuria gamta.. Čia gal atsitiktinai  susidėjo daugiau darbų nuotraukų gyvūnijos tema. Nemanau, kad žmogus, kurdamas kiškiškos figūros dėžutę, konkuruoja su gamta. Bet neslėpsiu: man patinka ir kiškiai, ir katinai, ir visokie kitokie sotūs, riebūs gyvūnėliai.

 

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta