Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti
Rita JUODELIENĖ, Anykščių Kūrybos ir dailės mokyklos mokytoja, dailininkė, daugelio parodų dalyvė. Jos Anykščių senamiestyje įkurtas dailės salonas – kavinė „Pinx“ daugelį metų buvo menininkų susibūrimų, meno parodų vieta.

Rita Juodelienė, Anykščių Kūrybos ir dailės mokyklos mokytoja, dailininkė, daugelio parodų dalyvė. Jos Anykščių senamiestyje įkurtas dailės salonas – kavinė „Pinx“ daugelį metų buvo menininkų susibūrimų, meno parodų vieta.

.

Apie save R. Juodelienė pasakoja:


„Gimiau ir augau Anykščiuose. Gražiame gamtos kampelyje, kur atrodo, jog kiekvienas iš mūsų negali nekurti...

Po Dailės instituto baigimo grįžau į gimtąjį miestą. Svajonės, kad ir čia, mažame miestelyje, galima vaikus suburti gilintis į meno pasaulį, o žmonėms suteikti galimybę pabūti arčiau meno, pažinti menininkus, pabendrauti, pamažu realizavosi, virto tikrove

 Anykščių kultūros centre dirbau su mažaisiais dailininkais, jaunimu, beveik tuo pačiu metu – tai buvo beveik prieš dvidešimtį metų - duris Anykščiuose atvėrė meno salonas - galerija ,,Antrame aukšte', po to ,,Pinx'.

 Dailės studija užaugo. Nemažai mano mokyto jaunimo išėjo į gyvenimą rinkdamiesi specialybes, susijusias su menais. Meno salonas, manau, buvo ta vieta, kur kaip kokiam Paryžiuje gali gurkšnodamas kavą „pakvėpuoti' menais. Sako, gera vieta buvo...

 Bet viskas gyvenime keičiasi, juda, sukasi ratu. Mokiniai dabar mokytis ateina jau į Anykščių dailės mokyklą. „Menu „pakvėpuoti' galima  kitose erdvėse.

 Dabar kuriu, kai to prašo siela. Kuriu spalvomis  ir garsu - improvizuoju senoviniais archainiais instrumentais...

 Toks šis laikas.”

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta