Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

 Andrioniškio seniūnijoje Latavos kaime gyvenanti Nijolė DAVAINIENĖ užsiima neįprastu menu. Amatininke jos pavadinti neišeina, nors ir daro daiktus, kurie į meną lyg ir nepretenduotų. Jau keletą metų N.Davainienė gamina daiktus, kuriuos būtų galima pavadinti geriausiomis moterų draugėmis – rankines. Kiekviena iš rankinių yra skirtinga, autorė prisipažįsta, kad nenori daryti rankinių kopijas, tad įsigijusios rankinę iš jos moterys gali būti ramios – kitos tokios nėra.

 

Gimusi Druskininkuose, įgijo medikės išsilavinimą, kurį laiką dirbo medicinos įstaigose, gyveno Kaune, prieš dešimtmetį su šeima persikėlė į Anykščių rajone nusipirktą vienkiemį. Gyvendama čia ir atrado šį savo pomėgį, ilgainiui tapusį ir rimtu darbu. Dabar ji kuria Anykščių menų inkubatoriuje, kur išsinuomojo patalpas. Dalyvauja su darbais visose svarbiausiose Lietuvos mugėse, turi savo interneto svetainę, kur galima susipažinti su naujausiais rankinių modeliais.

 

Klausimus Nijolei Davainienei galite užduoti įrašydami juos komentarų skiltyje.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
Įkelti daugiau