Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Futbolo rungtynės Rusija - Lietuva. Komentatorius:
- Kamuolys lauko dešinėj, kairėj, dešinėj, kairėj. Ne, vis dėl to tai yra tenisas.

Komentaras

Viešpati Jėzau atleisk...:„..., skaitau ir savo akimis netikiu ...Nuo kada už bažnyčios ir šventoriaus apžiūrą imamas mokestis ? Tarytum rajono valdininkams priklausomas turtas, už kurį biudžetinė įstaiga pinigus rinks ? Belieka laukti to, kad už Šv. Mišių aukojimą jau ne į parapijos sąskaitą piniginę auką pervesti, o rajono savivaldybės Sakralinio meno centrui ? Net prie Sovietinės Tarybų valdžios taip nebuvo, o dabar kas darosi su rajono valdžios godumu ?

Robertai, naikink (taisyk) straipsnį...Pamatytu Popiežius - vai, vai,...Tarptautinis skandalas garantuotas."

Skaityti komentarus (1)

Praeitos savaitės orų anomalijos: iškritęs sniegas, šalnos, kruša ir vėjas stipriai pristabdė augalų vegetaciją.

Per savaitę gamtoje mažai kas pasikeitė. Obelys vos pradeda žydėti, dar tik miestuose skleidžiasi kaštonų ir alyvų žiedai. Tačiau atvėsę orai turi ir pliusų, nes uodams gerti mūsų kraują per šalta, nesivysto augalų kenkėjai, svogūninės gėlės ( tulpės, narcizai, žydrės) karštu oru peržydi labai greitai, o dabar jų žiedai džiugina mus savaitėmis. Paukščiai ir voverės jau baigia užauginti pirmąją vadą. Palijus išdygo pavasarinių grybų: briedžiukų, balteklių. Nors žole dar retoka, bet ūkininkai jau išginė į laukus gyvulius. ( Foto: bukučio jauniklis, žvaigždinė magnolija, purpurinė obelis, kūginis briedžiukas, apsnigtos tulpės, trilijus ir gaerio tulpė “Little Beauty”.)

 

Sigutis Obelevičius, Anykščių rajono meras, gamtininkas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ahui

  Nuoroda

  rajono valdzioj ju nera

  Prieš 5 mėnesių
 • LillaIadanza

  Nuoroda

  Google“ dabar moka 500–800 dolerių per dieną už darbą internete iš namų. Niekada nemaniau, kad galiu tai padaryti, tačiau mano geriausia mokytoja per mėnesį uždirba daugiau nei 26000 USD, ir ji įtikino mane pabandyti. Net žmonės, kuriems tai yra nauja, gali lengvai uždirbti 500 USD per dieną, o uždarbis laikui bėgant gali išaugti dar daugiau. patikrinti daugiau čia ..

  .........................>>>>>>>>>>>>> cutt.ly/XyvK1fq

  Prieš 5 mėnesių
 • musu krauja

  Nuoroda

  dabar geria valdzia

  Prieš 5 mėnesių
 • aha

  atsakymas į: musu krauja Nuoroda

  ypač Veryga su švarkeliu

  Prieš 5 mėnesių