Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Futbolo rungtynės Rusija - Lietuva. Komentatorius:
- Kamuolys lauko dešinėj, kairėj, dešinėj, kairėj. Ne, vis dėl to tai yra tenisas.

Komentaras

Viešpati Jėzau atleisk...:„..., skaitau ir savo akimis netikiu ...Nuo kada už bažnyčios ir šventoriaus apžiūrą imamas mokestis ? Tarytum rajono valdininkams priklausomas turtas, už kurį biudžetinė įstaiga pinigus rinks ? Belieka laukti to, kad už Šv. Mišių aukojimą jau ne į parapijos sąskaitą piniginę auką pervesti, o rajono savivaldybės Sakralinio meno centrui ? Net prie Sovietinės Tarybų valdžios taip nebuvo, o dabar kas darosi su rajono valdžios godumu ?

Robertai, naikink (taisyk) straipsnį...Pamatytu Popiežius - vai, vai,...Tarptautinis skandalas garantuotas."

Skaityti komentarus (1)

Šiais metais beveik sutapo kalendorinės vasaros ir fenologinės vasaros pradžia, kurią skelbia pradedantys žydėti jazminai.

Šiuo laikotarpiu vidutinė paros temperatūra perkopa +15,  vakarais bimbia grambuolių tuntai, varnėnų, gulbių, strazdų vaikai jau paliko lizdus. Šiuo metu spalvingiausias metų laikas, nes į birželį persikėlė vėlyvas obelų, kaštonų ir alyvų žydėjimas, pradeda žydėti erškėčiai, siauralapiai ir krūminiai bijūnai, žemaūgių vilkdalgių veislės ir daugybė kitų žiedų. Fotografijose: sumedėjęs, sibirinis bei siauralapis bijūnai, cercis, valgomoji geltonpintė, raktažolė pelenėlė ir plunksnalapis lekėčius.

 

Sigutis Obelevičius, Anykščių rajono meras, gamtininkas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juliet Schreffler

  Nuoroda

  This Google doc exposes how this scamdemic is part of a bigger plan to crush your business and keep it closed or semi-operational (with heavy rescritions) while big corporations remain open without consequences. This Covid lie has ruined many peoples lives and businesses and is all done on purpose to bring about the One World Order. It goes much deeper than this but the purpose of this doc is to expose the evil and wickedness that works in the background to ruin peoples lives. So feel free to share this message with friends and family. No need to reply to the email i provided above as its not registered. But this information will tell you everything you need to know. https://docs.google.com/document/d/1fn6n924-xoeNehBt68iFvaExJFMhWmDsTypG4CneWCk/edit

  Prieš mėnesį
 • tiek savybledoj ir

  Nuoroda

  valdini ku ,kaip grambuoliu

  Prieš 4 mėnesių
 • mokytoja

  atsakymas į: tiek savybledoj ir Nuoroda

  O jeigu dar būtum mokykloje rašyti išmokęs, tai gal irgi savivaldybėj dirbtum

  Prieš 4 mėnesių
 • Gal kitaip

  Nuoroda

  Traupyje yra? Dar pas mus varnėnai jaunikliai inkiluos, nepaliko lizdų, dar ir jazminai nežydi, tik alyvos pradeda žydėti. Svėdasai gal yra šiaurėje, kad viskas vėliau kaip Traupyje.

  Prieš 4 mėnesių
 • senjorė

  Nuoroda

  jazminai gal ir žydi Suvalkijoje, Anykščiuose nemačiau

  Prieš 4 mėnesių
 • Gerb. Siguti,

  Nuoroda

  prašome užrašyti pavadinimus ant fotografijos, kad maketuotojai nesuklystų. Ne visi gi pažįstame cercį.

  Prieš 4 mėnesių