Ką manote apie Baltarusijos įvykius?

Dienos anekdotas

Po grupinės fotosesijos pradinėje mokykloje mokytoja įtikinėja vaikus nusipirkti nuotraukas:
- Bet tai įsivaizduokit, po 20 metų kaip bus smagu! Žiūrėsit ir sakysit: štai Jonas, dabar jis firmos direktorius, štai Onutė, dabar ji gydytoja...
Petriukas po nosim:
- O čia mokytoja Irena, dabar ji mirus.

Komentaras

Leonas Al: "Patvirtimu, kad iš tiesų K.Tubis ir jį palaikę sąrašo žmonės buvo persekiojami, šmeižiami, iš jų buvo tyčiojamasi, jie buvo niekinami. Patvirtinu, kad per visą šitą laikotarpį ypač šlykščiai tai buvo leidžiama ir (sakyčiau, net provokuojama daryti) vyko "Anykštos" puslapiuose. Ir žurnalistas Vidmantas Šmigelskas prie šios neetiškos veiklos ciniškai yra taip pat prikišęs nagus. Tokie veiksmai niekaip nesuderinami su žurnalistine etika.
Tikiu, kad nei K.Tubis, nei R.Razmislavičius nėra tie žmonės, kuriuos tokiu brutualiu spaudimu bei patyčiomis galima būtų išgąsdinti. Linkiu sėkmės Seimo rinkimuose."

Skaityti komentarus (8)

Šiais metais beveik sutapo kalendorinės vasaros ir fenologinės vasaros pradžia, kurią skelbia pradedantys žydėti jazminai.

Šiuo laikotarpiu vidutinė paros temperatūra perkopa +15,  vakarais bimbia grambuolių tuntai, varnėnų, gulbių, strazdų vaikai jau paliko lizdus. Šiuo metu spalvingiausias metų laikas, nes į birželį persikėlė vėlyvas obelų, kaštonų ir alyvų žydėjimas, pradeda žydėti erškėčiai, siauralapiai ir krūminiai bijūnai, žemaūgių vilkdalgių veislės ir daugybė kitų žiedų. Fotografijose: sumedėjęs, sibirinis bei siauralapis bijūnai, cercis, valgomoji geltonpintė, raktažolė pelenėlė ir plunksnalapis lekėčius.

 

Sigutis Obelevičius, Anykščių rajono meras, gamtininkas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • tiek savybledoj ir

  Nuoroda

  valdini ku ,kaip grambuoliu

  Prieš 2 mėnesių
 • mokytoja

  atsakymas į: tiek savybledoj ir Nuoroda

  O jeigu dar būtum mokykloje rašyti išmokęs, tai gal irgi savivaldybėj dirbtum

  Prieš 2 mėnesių
 • Gal kitaip

  Nuoroda

  Traupyje yra? Dar pas mus varnėnai jaunikliai inkiluos, nepaliko lizdų, dar ir jazminai nežydi, tik alyvos pradeda žydėti. Svėdasai gal yra šiaurėje, kad viskas vėliau kaip Traupyje.

  Prieš 2 mėnesių
 • senjorė

  Nuoroda

  jazminai gal ir žydi Suvalkijoje, Anykščiuose nemačiau

  Prieš 2 mėnesių
 • Gerb. Siguti,

  Nuoroda

  prašome užrašyti pavadinimus ant fotografijos, kad maketuotojai nesuklystų. Ne visi gi pažįstame cercį.

  Prieš 2 mėnesių