Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Futbolo rungtynės Rusija - Lietuva. Komentatorius:
- Kamuolys lauko dešinėj, kairėj, dešinėj, kairėj. Ne, vis dėl to tai yra tenisas.

Komentaras

Viešpati Jėzau atleisk...:„..., skaitau ir savo akimis netikiu ...Nuo kada už bažnyčios ir šventoriaus apžiūrą imamas mokestis ? Tarytum rajono valdininkams priklausomas turtas, už kurį biudžetinė įstaiga pinigus rinks ? Belieka laukti to, kad už Šv. Mišių aukojimą jau ne į parapijos sąskaitą piniginę auką pervesti, o rajono savivaldybės Sakralinio meno centrui ? Net prie Sovietinės Tarybų valdžios taip nebuvo, o dabar kas darosi su rajono valdžios godumu ?

Robertai, naikink (taisyk) straipsnį...Pamatytu Popiežius - vai, vai,...Tarptautinis skandalas garantuotas."

Skaityti komentarus (1)

Sušilęs oras ir lietus paspartino augalų vegetaciją, vidutinė paros temperatūra peršoko +15, prasidėjo ankstyvoji vasara.

Gausiai žydi alyvos, pievų žolynai (kūpoliai, vėdrynai, gaisrenos builiai), tačiau paprastai tokiu metu prasidedančių pirmųjų žemuogių ir braškių dar teks palaukti. Voverės jau išsivedė paaugusius vaikus, pievose skraido įvairiaspalviai drugiai, pradeda žydėti rugiai ir žieminiai miežiai.  Gėlynuose ir parkuose vis daugiau žiedų. Žydi pupmedžiai, kaštonai, vilkdalgiai, sumedėję bijūnai, rytinės aguonos, miškuose pasirodė pirmieji grybai.

 

Sigutis Obelevičius, Anykščių rajono meras, gamtininkas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta