Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Futbolo rungtynės Rusija - Lietuva. Komentatorius:
- Kamuolys lauko dešinėj, kairėj, dešinėj, kairėj. Ne, vis dėl to tai yra tenisas.

Komentaras

Viešpati Jėzau atleisk...:„..., skaitau ir savo akimis netikiu ...Nuo kada už bažnyčios ir šventoriaus apžiūrą imamas mokestis ? Tarytum rajono valdininkams priklausomas turtas, už kurį biudžetinė įstaiga pinigus rinks ? Belieka laukti to, kad už Šv. Mišių aukojimą jau ne į parapijos sąskaitą piniginę auką pervesti, o rajono savivaldybės Sakralinio meno centrui ? Net prie Sovietinės Tarybų valdžios taip nebuvo, o dabar kas darosi su rajono valdžios godumu ?

Robertai, naikink (taisyk) straipsnį...Pamatytu Popiežius - vai, vai,...Tarptautinis skandalas garantuotas."

Skaityti komentarus (1)

Birželio vidurys dažnai pasižymi permainingais orais. Įsiveržiančios karšto ir drėgno tropinio oro masės skatina augalų augimą, tačiau už lango vis dar ankstyvoji vasara, kuri tęsis iki liepų žydėjimo.

Plaukioja javai, žydi dirvinės aguonos ir rugiagėlės, pats pievų žolynų žydėjimas, tebežydi jazminai, įvairiaspalviai vilkdalgiai, skleidžiasi bijūnai, įsaulyje jau sirpsta pirmosios žemuogės, o užkietėję grybautojai  ragauja pirmuosius lepšiukus ir raudonikius. Sušilęs upių ir ežerų vanduo kviečia maudynėms. Tiesiog įsibėgėja įvairiažiedė vasara.
fotografijose vilkdalgis "Fruit Coctail", smulkiažiedė magnolija, plačialapė klumpaitė, skėtinė magnolija, raudonžiedis citrinvytis, puošnioji kolkvicija, kalikantas.

 

Sigutis Obelevičius, Anykščių rajono meras, gamtininkas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • jirkajayde

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia.............

  ...............>>>>>>>>>>>>  cutt.ly/XyvK1fq

  Prieš 4 mėnesių
 • Reali nuovoka

  Nuoroda

  ale žmogelis jau pats supranta, kad mero pareigose paskutinė "darmava" kadencija ? Tai net nebesislapsto kad jam tik gėlytės patinka, o ne rajono problemos .. !

  Prieš 4 mėnesių
 • M.

  atsakymas į: Reali nuovoka Nuoroda

  O kokios rajono problemos nesprendžiamos? O jeigu debilas nebūtum, paskaitytum "Anykštą" ir sužinotum, kad merui atostogos. Nemanau, kad tokių durnių balsai ką lemia mero rinkimuose.

  Prieš 4 mėnesių