Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Komentuoti
Žurnalistikos pamokos vyksta neformalioje aplinkoje. Siekiame būti kolegomis.

Šiandien po vasaros į „Anykštos“ redakciją vėl susirinko jaunieji žurnalistai.

 

Dešimt vyresniųjų klasių mokinių čia mokysis žurnalistikos abėcėlės ir komunikacijos pagrindų.

„Redakcijai labai malonu, kad keli Jaunųjų žurnalistų mokyklos moksleiviai: Gabija Matijošaitytė, Severina  ir Silverija Šeštokaitės bei Vainius Kalinauskas iš Anykščių Jono Biliūno gimnazijos žurnalistikos mokysis jau ne pirmus metus, - sako „Anykštos“ leidinių grupės vyriausioji redaktorė Gražina Šmigelskienė, – tai leidžia tikėtis, kad mes nenuvylėme jaunų žmonių“.

Kita Jaunųjų žurnalistų mokyklos pamoka vyks spalio 15 dieną, ketvirtadienį, 15 valandą „Anykštos“ redakcijoje (Vilniaus g. 29, Anykščiai).

Kviečiame prisijungti – nepavėluosite.

Užsiėmimai nemokami, jie vyks kartą per savaitę.

Mokyklėlės veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta