Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

Jono Biliūno gimnazijoje, lapkričio 27 d., penktadienį, po 7 pamokų, aktų salėje įvyko perklausa į grupės „PepperTea“ pritariančių vokalistų vietas. Kandidatai galėjo vėluoti ne daugiau kaip 3 min. 18 s.

Grupė entuziastingai laukė kandidatų, bet pasibaigus laiko limitui nepasidavė ir nusprendė palaukti dar 10 min. Laukdami pasirinko galimų dainų sąrašą kandidatams, susiderino gitaras, prasigrojo.
Bet ir šis laiko limitas pasibaigė.  Grupė pamačiusi, kad niekas daugiau neateis, nenusiminė ir pradėjo savo įprastą repeticiją.

 

Diana Juzėnaitė, J. Biliūno gimnazija, 12kl., „Anykštos“ Jaunųjų žurnalistų mokykla

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta