Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Komentuoti

Šį antradienį kartu su laikraščiu „Anykšta“ skaitytojus pasiekė priedas „Jaunasis žurnalistas“.

 3000 egzempliorių tiražu išleistame priede publikuojami moksleivių, lankančių Jaunųjų žurnalistų mokyklą, rašiniai.

Jaunųjų žurnalistų mokykla „Anykštos“ redakcijoje veikia jau ketverius metus. Šiemet ją lanko 11 įvairaus amžiaus moksleivių. Kiekvieną savaitę susirinkę į „Anykštos“ redakciją, moksleiviai semiasi patirties bei bendrauja  su žurnalistais, žinomais šalies žmonėmis. Jaunuosius žurnalistus per ketverius metus  ne kartą yra aplankęs Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Jaunųjų žurnalistų mokyklos veiklą remia Lietuvos kultūros taryba.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta