Ką manote apie Baltarusijos įvykius?

Dienos anekdotas

Po grupinės fotosesijos pradinėje mokykloje mokytoja įtikinėja vaikus nusipirkti nuotraukas:
- Bet tai įsivaizduokit, po 20 metų kaip bus smagu! Žiūrėsit ir sakysit: štai Jonas, dabar jis firmos direktorius, štai Onutė, dabar ji gydytoja...
Petriukas po nosim:
- O čia mokytoja Irena, dabar ji mirus.

Komentaras

Leonas Al: "Patvirtimu, kad iš tiesų K.Tubis ir jį palaikę sąrašo žmonės buvo persekiojami, šmeižiami, iš jų buvo tyčiojamasi, jie buvo niekinami. Patvirtinu, kad per visą šitą laikotarpį ypač šlykščiai tai buvo leidžiama ir (sakyčiau, net provokuojama daryti) vyko "Anykštos" puslapiuose. Ir žurnalistas Vidmantas Šmigelskas prie šios neetiškos veiklos ciniškai yra taip pat prikišęs nagus. Tokie veiksmai niekaip nesuderinami su žurnalistine etika.
Tikiu, kad nei K.Tubis, nei R.Razmislavičius nėra tie žmonės, kuriuos tokiu brutualiu spaudimu bei patyčiomis galima būtų išgąsdinti. Linkiu sėkmės Seimo rinkimuose."

Skaityti komentarus (9)

Praeitą savaitę „Anykštos“ jaunųjų žurnalistų mokyklos lankytojai su žurnalistu Linu Bitvinsku aplankė Anykščių menų inkubatoriuje vykusią Anykščių rajono tautodailininkų parodą. 
Gerą valandą jaunieji žurnalistai apžiūrinėjo darbus, kalbėjosi apie tautodailę ir apie patirtus įspūdžius, kuriuos nutarė „perkelti ant popieriaus“. 
Pateikiame porą jaunųjų žurnalistų rašinių skaitytojų dėmesiui.

-ANYKŠTA

Anykščių menų inkubatoriuje vykusioje Anykščių krašto menininkų tautodailės parodoje akį traukė ornamentai ant akmenukų.

Tik įžengus į vidų iš karto matai įvairių žmonių gražiausius piešinius, paveikslus ir kitus rankdarbius, kuriuos lėtai apžiūrinėja į parodą atėję žmonės.
Man labiausiai patiko ant sienos kabantys trys labai gražūs tautodailininkės Reginos Sasnauskaitės paveikslai, sukomponuoti iš akmenų, kuriuose yra po vieną didelį akmenuką.
Akmenukuose nutapyti arklys, vilkas ir angeliukas, o aplink didelį akmenuką susispietę maži akmenukai, kurie ištapyti įvairiais ornamentais.
Tie ornamentai leidžia kiekvienam žmogui įsivaizduoti kažką savito.
Regina Sasnauskaitė yra tautodailininkė, bet dailės nestudijavo, išmoko savarankiškai. Ji užsiima tapyba ant akmenukų.

Silvėrija ŠEŠTOKAITĖ
„Anykštos“
Jaunųjų žurnalistų mokykla,
J. Biliūno gimnazijos II klasė

Silvėrija ŠEŠTOKAITĖ „Anykštos“ Jaunųjų žurnalistų mokykla, J. Biliūno gimnazijos II klasė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta