Ką manote apie Baltarusijos įvykius?

Dienos anekdotas

Po grupinės fotosesijos pradinėje mokykloje mokytoja įtikinėja vaikus nusipirkti nuotraukas:
- Bet tai įsivaizduokit, po 20 metų kaip bus smagu! Žiūrėsit ir sakysit: štai Jonas, dabar jis firmos direktorius, štai Onutė, dabar ji gydytoja...
Petriukas po nosim:
- O čia mokytoja Irena, dabar ji mirus.

Komentaras

Leonas Al: "Patvirtimu, kad iš tiesų K.Tubis ir jį palaikę sąrašo žmonės buvo persekiojami, šmeižiami, iš jų buvo tyčiojamasi, jie buvo niekinami. Patvirtinu, kad per visą šitą laikotarpį ypač šlykščiai tai buvo leidžiama ir (sakyčiau, net provokuojama daryti) vyko "Anykštos" puslapiuose. Ir žurnalistas Vidmantas Šmigelskas prie šios neetiškos veiklos ciniškai yra taip pat prikišęs nagus. Tokie veiksmai niekaip nesuderinami su žurnalistine etika.
Tikiu, kad nei K.Tubis, nei R.Razmislavičius nėra tie žmonės, kuriuos tokiu brutualiu spaudimu bei patyčiomis galima būtų išgąsdinti. Linkiu sėkmės Seimo rinkimuose."

Skaityti komentarus (9)

Šį sekmadienį švenčiama Motinos diena. Šia proga jaunieji žurnalistai teiravosi anykštėnų, kaip jie minės šią šventę.

Moksleivė Indrė sakė: „Šią šventę paminėti būtina, tai, tikriausiai, savo mamai padovanosiu gėlių, nors dar tiksliai nežinau“. Anykštėnas Tomas kalbėjo: „ Savo mamai padovanosiu gėlių puokštę, kiek kartų dovanojau jas, mama visada būdavo nustebinta“.
Kiti gatvėje kalbinti praeiviai pasakojo, kad savo motinoms dažniausiai dovanoja gėles, nors taip pat jie mano, kad šią šventę minint nebūtinai reikia dovanoti materialias dovanas, tiesiog reikia savo mamoms skirti daugiau dėmesio bei šilumos.
Nepamirškime paminėti šios šventės ir savo mamas palepinkime gėlėmis, dovanomis ar savo lūpomis ištartais švelniais žodžiais ne tik šį sekmadienį, bet ir ištisus metus.

 

Eglė Leonovaitė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Audronė

    Nuoroda

    Turime tradiciją šią šventę su mama švęsti jaukiai. Aš visada stengiuosi iškepti medaus tortą, kurį mama labai mėgsta, būtinai kepame lauko kepinius, jaukiai sėdime terasoje apsigaubę švelnučiais pledukais https://www.lietuviskigaminiai.lt/c40-pledai su kavos puodeliu rankose. Mums tai labai patinka.

    Prieš metus