Ką manote apie Baltarusijos įvykius?

Dienos anekdotas

Po grupinės fotosesijos pradinėje mokykloje mokytoja įtikinėja vaikus nusipirkti nuotraukas:
- Bet tai įsivaizduokit, po 20 metų kaip bus smagu! Žiūrėsit ir sakysit: štai Jonas, dabar jis firmos direktorius, štai Onutė, dabar ji gydytoja...
Petriukas po nosim:
- O čia mokytoja Irena, dabar ji mirus.

Komentaras

Leonas Al: "Patvirtimu, kad iš tiesų K.Tubis ir jį palaikę sąrašo žmonės buvo persekiojami, šmeižiami, iš jų buvo tyčiojamasi, jie buvo niekinami. Patvirtinu, kad per visą šitą laikotarpį ypač šlykščiai tai buvo leidžiama ir (sakyčiau, net provokuojama daryti) vyko "Anykštos" puslapiuose. Ir žurnalistas Vidmantas Šmigelskas prie šios neetiškos veiklos ciniškai yra taip pat prikišęs nagus. Tokie veiksmai niekaip nesuderinami su žurnalistine etika.
Tikiu, kad nei K.Tubis, nei R.Razmislavičius nėra tie žmonės, kuriuos tokiu brutualiu spaudimu bei patyčiomis galima būtų išgąsdinti. Linkiu sėkmės Seimo rinkimuose."

Skaityti komentarus (9)

Jaunieji žurnalistai balandžio pabaigoje apsilankę prekybos centro “Norfa” vaistinėje kalbino ten dirbančią vaistininkę ir domėjosi, ką čia užsukę anykštėnai dažniausiai renkasi.

Vaistininkė pasakojo, kad klientai šį pavasarį daugiau linkę pirkti įvairius vitaminus, maisto papildus ir kitus preaparatus, skirtus lieknėjimui bei savęs dailinimui, o vaistai nuo gripo ir peršalimo nėra tokie paklausūs. Anot vaistininkės , vaistus nuo peršalimo dažniausiai perka klientai, į vaistinę užsukantys po darbo, taigi gan dažnai negaluoja darbingo amžiaus žmonės. Pasiteiravus, kada vaistai nuo gripo yra perkamiausi, vasitininkė pasakojo, kad jų pardavimai išauga ne tik prasidėjus šaltajam periodui, bet ir tuomet, kai orai būna permainingi ir juos sunku nuspėti.

 

Eglė Krivickaitė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta