Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Skaityti komentarus (1)

Baigiantis spaliui jaunieji žurnalistai nusprendė pasivaikščioti  Šventosios kairiojo kranto taku ir pasižvalgyti. Šiuo Anykščių pažintiniu taku veda asfalto kelias, žvyrkeliai, medinis takas, lauko keliukas. Čia gera vieta visiems pasivaikščioti ar dviračiu pravažiuoti.

Galima pamatyti medžių, įvairių augalų, plaukiojančių ančių bei pasigrožėti iš čia matomu vaizdu. Einant tolyn yra keli suoliukai pasisėdėjimui ir dar kiek toliau paėjus pažinčių namelis, kuriame galima rasti paliktų pažinčių numerių bei visokių piešinių, susijusių su vienatve, pykčiu ar meile. Manau, gera vieta pabūti vienam ar susipažinti su vienatvėje likusiais bei pabūti dviese  Kiekvienas jaunasis žurnalistas, eidamas taku, žvalgėsi į šonus, kalbėjosi ir susidarė savo nuomonę apie Šventosios upėje matomus vaizdus, iškėlė klausimus, svarstė apie bėdas ir tai, ką būtų galima patobulinti, o gal ir atnaujinti. 

Šiuo taku praeina tik vienas, kitas žmogus, gal dėl to, jog kuo toliau, tuo vaizdas vis blogesnis - reikia, kad žmonės patys rūpintųsi tvarka. Einant vaizdas tiesiog kraupus, daug medžių nulūžusių, antys plaukioja apdergtame vandenyje, tikriausiai retas praeivis jas palesina. Daug visokios netvarkos,  kurią reikia bandyti įveikti. Aš plačiau pakalbėsiu apie medžių problemą, nes man labiausiai tai užkliuvo. Daug medžių yra paliktų nuvirtusių, nežinia, kiek laiko čia jau taip palikti gulėti, aš manau, kad reiktų tuos medžius išgabenti, senus medžius išpjauti ir atsodinti naujais - juk vaizdas iš karto būtų geresnis, galbūt ir vietinių gyventojų bei turistų daugiau praeitų šiuo taku...

 

 

 

Silvėrija Šeštokaitė, Jaunųjų žurnalistų mokykla, Anykščių J.Biliūno gimnazija III kl.