Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Skambina draugas draugui ir sako:
- Klausyk, mes vakar degtinę gėrėm?
- Gėrėm.
- O alų gėrėm?
- Gėrėm.
- O raketinį kurą gėrėm?
- Na, gėrėm.
- Tu šiandien tualete buvai?
- Ne, nebuvau.
- Neik, Jonai, aš iš Japonijos skambinu...

Komentaras

kaimynas:„Kalbant apie maisto produktų kokybę, reikia pasakyti kad didžiausias kontrolierius- tai pirkėjas. Vertinant, kad mažose parduotuvėse dėl įvairių priežasčių pirkėjų skaičius labai nedidelis, būtų per didelė prabanga tyčia siūlyti iš galiojimo laiko ar kitokias nekokybiškas prekes. Kiek man žinoma, klaidų pasitaiko visur- didelėse parduotuvėse netgi daug dažniau, negu mažose."

Komentuoti
2016-11-21

Netoli dangaus

Prie Rubikių ežero Bijeikių kaime yra pastatytas apžvalgos bokštas. Nuo jo galima pamatyti, koks yra Rubikių hidrografinis draustinis.


Nuo šio bokšto galima pamatyti daugybę nuostabių dalykų. Vienas jų -  dalis draustinio. Šis draustinis įkurtas tam, kad išsaugotų unikalią ežerų sistemą su apyežeriais ir salomis, taip pat išsaugotų kitus čia esančius gamtos bei kultūros paveldo vertybes.
Nuo bokšto galima matyti, kokia nuostabi tampa lapų spalvų gama skirtingais metų laikais. Kaip keičiasi Rubikių ežeras. Taip pat galima išgirsti retų paukščių giesmių, sakykim, didžiojo baublio.
Šio bokšto aikštelė yra iškilusi 178 metrų virš jūros lygio. Tačiau bokšto aukštis yra tik 15 metrų. Šią vietą galima lankyti nuo 2010 metų liepos mėnesio, kai bokštas buvo atidarytas.

 

Eglė LEONOVAITĖ, Jaunųjų žurnalistų mokykla, Anykščių r. Jono Biliūno gimnazijos Kavarsko vidurinio ugdymo skyriaus 12klasės mokinė