Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Skaityti komentarus (1)
2016-11-21

Netoli dangaus

Prie Rubikių ežero Bijeikių kaime yra pastatytas apžvalgos bokštas. Nuo jo galima pamatyti, koks yra Rubikių hidrografinis draustinis.


Nuo šio bokšto galima pamatyti daugybę nuostabių dalykų. Vienas jų -  dalis draustinio. Šis draustinis įkurtas tam, kad išsaugotų unikalią ežerų sistemą su apyežeriais ir salomis, taip pat išsaugotų kitus čia esančius gamtos bei kultūros paveldo vertybes.
Nuo bokšto galima matyti, kokia nuostabi tampa lapų spalvų gama skirtingais metų laikais. Kaip keičiasi Rubikių ežeras. Taip pat galima išgirsti retų paukščių giesmių, sakykim, didžiojo baublio.
Šio bokšto aikštelė yra iškilusi 178 metrų virš jūros lygio. Tačiau bokšto aukštis yra tik 15 metrų. Šią vietą galima lankyti nuo 2010 metų liepos mėnesio, kai bokštas buvo atidarytas.

 

Eglė LEONOVAITĖ, Jaunųjų žurnalistų mokykla, Anykščių r. Jono Biliūno gimnazijos Kavarsko vidurinio ugdymo skyriaus 12klasės mokinė