Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Skaityti komentarus (1)
Atšalus orams rogutėmis skrieti - vėsoka, tačiau žiemą prie jų nebūna eilių. Brigitos RAMANAUSKAITĖS nuotr.

Anykščių pašonėje įsikūręs daugeliui žinomas pramogų ir sporto centras "Kalita“ kviečia pasivažinėti vasaros rogutėmis ne tik vasarą, įsibėgėjus turistų sezonui, bet ir kitais metų laikais.

 

Kalitos kalnas - viena iš labiausiai lankomų Anykščių vietų, todėl vasaromis, kai būna intensyvus turistų srautas, eilės prie rogučių išsirikiuoja tokio ilgio, kad gali tekti laukti net pora valandų. Kartais anykštėnams gali kilti klausimas „ir kas gi ten tokio ypatingo?“, bet žmones žavi tai, kas reta, o tokio tipo rogutės yra vienintelės ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

„Vasaros rogutės“, esančios ant Kalitos kalno, tik skamba „vasariškai“, bet žmonėms, kurie nori kažko ekstremalaus Anykščiuose, rogutės yra puiki alternatyva visais metų laikais. Nors palyginus su kalnu, kuris kaip slidinėjimo trasa veikia jau nuo 2003 m., vasaros rogutės yra sulaukusios ypač didelio populiarumo.

Pramogų ir sporto centras „Kalita“ vadovas Ramūnas Blazarėnas sako, kad norėtų plėstis, tačiau tam neleidžia susidariusios aplinkybės. Trukdo elektros tinklai. Apsaugos zona yra 50 metrų todėl, nors ir atrodo, kad yra vietos, plėstis nėra leidžiama. Norint pataisyti tai, bus siekiama elektros tinklus vesti po žeme iki pat kitos siaurojo geležinkelio pusės, šitaip užtikrinant saugumą darbuotojams bei aplinkiniams.

Eglė KRIVICKAITĖ, Jaunųjų žurnalistų mokykla, Anykščių J. Biliūno gimnazijos IIIa kl. mokinė