Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Skaityti komentarus (1)


Anykščiuose yra daugybė lankomų vietų ir viena iš jų - Siaurojo geležinkelio stotis. Anot Raimondo Guobio, siaurasis geležinkelis pradėtas kurti 1899 metais. Tais metais nutiesti patys pirmieji bėgiai. Jie sujungė svarbius tuo metu miestus - Švenčionėlius ir Panevėžį iš kurių į Vilnių ar Peterburgą buvo galima keliauti plačiuoju geležinkelių. Anykščiai buvo tarpinė stotelė. Vėliau Lietuvoje buvo nutiesta ir daugiau geležinkelių linijų.


Šiuo metu Siaurasis geležinkelis gali pasiūlyti daugybė pramogų. Vasaros metu galima pasivažinėti drezina arba nukeliauti į Troškūnus ar Rubikius, o atkarpa Rubikiai - Švenčionėliai nuardyta. Taip pat galima aplankyti muziejų. Jame yra eksponuojamas garvežys bei vagonai.
Apsilankius Siaurojo geležinkelio muziejuje, sužinojome, kaip buvo tremiami žmonės ir kokiais vagonais jie buvo vežami (eksponuojama muziejuje). Mes matėme ir durpių bei kvarcinio smėlio gabenimo cisternas.
Dabar siaurukas naudojamas edukaciniais pažintiniais tikslais, tapo vienu iš lankomiausių turizmo ir pramogų objektu. Apsilankyti Siaurojo geležinkelio muziejuje yra verta, nes galime sužinoti, kaip teko gyventi mūsų seneliams bei tėvams.

 

Eglė LEONOVAITĖ, Anykščių J. Biliūno gimnazijos Kavarsko vidurinio ugdymo skyriaus 12 klasė, Jaunųjų žurnalistų mokykla

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta