Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos Anykščių skyrius atsisakė paklusti partijos pirmininko Ramūno Karbauskio pageidavimui tiesioginiuose Anykščių mero rinkimuose partijos kandidatu kelti dabartinį rajono vadovą Kęstutį Tubį.

Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis, panašu, neturi kitų alternatyvų, kaip į 2019-ųjų savivaldos rinkimus eiti su visuomeniniu komitetu.
„Galiu tvirtai pasakyti - Kęstučio Tubio „valstiečių“ sąraše nebus“ - trečiadienį „Anykštai“ sakė Seimo narys Antanas Baura.

 

Redakcijos šaltinių teigimu, K.Tubis dėl „valstiečių“ paramos tiesioginiuose Anykščių mero rinkimuose bandė susitarti su partijos pirmininku Ramūnu Karbauskiu. Pastarajam ši idėja buvo priimtina, tačiau pasipriešino „valstiečių“ partijos Anykščių skyrius ir pats A.Baura.
Negana to, „valstiečiai“ tiesioginiuose mero rinkimuose kandidatu į Anykščių rajono merus greičiausiai kels vieną iš didžiausių K.Tubio oponentų, kadenciją baigiantį Anykščių ligoninės direktorių Dalį Vaiginą. Dėl D.Vaigino kandidatūros nėra galutinio „valstiečių“ skyriaus sprendimo, tačiau A.Baura neneigė, jog ligoninės direktoriaus kandidatūra turėtų būti priimtina.  
Realu, jog Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatų į Anykščių rajono tarybą sąraše bus ir buvęs Anykščių „Sodros“ vadovas Juozas Ratautas.  
Anykščių „valstiečiai“ kandidatuoti į merus įkalbinėjo Raimondą Balsį. Tačiau, panašu, kad šimtus hektarų žemės dirbantis ūkininkas dėl mero posto neketina palikti savo ūkio.
Lietuvos socialdemokratų partijos Anykščių skyrius kandidatu į merus yra iškėlęs Anykščių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininką Dainių Žiogelį, konservatoriai - vicemerą Sigutį Obelevičių, Darbo partija - kūno kultūros mokytoją Vaidutį Zlatkų. Mažai abejonių, jog tiesioginiuose mero rinkimuose dalyvaus ir Anykščių liberalų lyderis Lukas Pakeltis.    
Priminsime, jog K.Tubis nėra partinis, tačiau 2012-ųjų Seimo rinkimuose ir 2015-ųjų savivaldos rinkimuose jis dalyvavo kaip Lietuvos liberalų sąjūdžio atstovas.
Beje, pastaruosiuose rinkimuose buvo keistoka situacija, kai K.Tubis sugebėjo laimėti tiesioginius mero rinkimus, tačiau liberalų kandidatų sąraše liko antras - jį per reitingavimą aplenkė L.Pakeltis.
Jau skelbiama ir savivaldybės rinkimų data - jie vyks kovo 3-ąją. Tose savivaldybėse, kur meras nebus išrinktas pirmajame ture, po dviejų savaičių vyks antrasis turas. 2019-aisiais vyks ir Prezidento bei Europarlamento rinkimai. Prezidentas bus renkamas gegužės 12-ąją, Europos parlamentas - gegužės 24 -ąją. Jeigu prezidento rinkimuose prireiks antrojo turo, jis bus surengtas tą pačią dieną, kaip Europos parlamento rinkimai.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • nevazna

  Nuoroda

  bet mes ji vel isrinksim.galit ir daug nebezaunyti cia.

  Prieš 11 mėnesių
 • politologijos studentas

  Nuoroda

  Remiantis statistika ir 2015 metų rinkimų analize, pabandykime paanalizuoti, kokie rinkimų rezultatai būtų šiandien. 2015 metais aukščiausią reitingą prieš rinkimus turėjo socialdemokratai 21,2 (dabar 7,20, 2015 surinko 18,6 proc (žiogelis vos 13,5). Antri pagal reitingus tuomet buvo tvarka ir teisingumas, savo rankose turėjusi ir propagandinius "nykščius" 12,3 proc. , dabar 8,3, (surinko vos 4 proc.), trečią vietą dalijosi liberalų sąjūdis ir konservatoriai (po 9,5), dabar TS-LKD 16,9, LS- 2,5 (2015 surinko atitinkamai 18,9 ir 25,6 proc.). valstiečių reitingas tada buvo 4,7, dabar 13,1, gavo 12,9 proc. balsų, darbo partijos reitingas buvo 9, dabar 4,8, gavo tuomet 7,7 proc. Taigi, apibendrinus skaičius, jeigu šiandien vyktų rinkimai, juos įtikinamai laimėtų konservatoriai ir jų meras, nes už šią partiją balsuoja net iki dviejų kartų daugiau rinkėjų, nei rodo apklausos; Liberalų sąjūdis, laimėjęs 2015 metų rinkimus skilo, paskendo skandaluose ir teismuose, 2,5 procentų reitingas rodytų, kad kita taryba bus be liberalų, tačiau, tikėtina, 1-2 vietas išlaikys, darbo partija, greičiausiai, ir tvarka ir teisingumas į tarybą nepatektų. Sunku tikėtis, kad suskilę socialdemokratai, dabar galėtų rimtai konkuruoti, nes 7 proc. tegali atnešti 2 vietas taryboje ir jokių šansų mero rinkimuose. Lieka 2 nežinomieji: Tubio sąrašas ir valstiečiai, kurie dalinsis neapsisprendusių rinkėjų balsus. Greičiausiai sėkmė bus Tubio pusėje, nes valstiečiai labai jau sparčiai barsto rinkėjų pasitikėjimą.

  Prieš 11 mėnesių
 • Domas

  Nuoroda

  Ką sako A.Baura, tik čia jo ambicijos prieš K.Tubį, kažko jis jam ne prie širdies, todėl ir norį merą K.Tubį išstumti iš mero kėdės, gėda ponas Baura, nevietoje rodyti savo ambicijas! O, ponas Vaiginas visai netinkamas eiti mero pareigų, todėl , kad jis ne ''gaspadoriškas "' ne tam sutvertas vadovauti rajono interesams..}.

  Prieš 11 mėnesių
 • Vincenta

  Nuoroda

  Primenu, kaip rinkimai baigėsi prieš 4 metus: Už Tubį balsavo 24,5, Ovelevičių23,6, Baurą 19,5, Žiogelį -13,5, Liogę - 10,2, Savicką 5,2 ir Razmislavičių 3,3 proc. rinkėjų.
  Vakar dienos apklausos duomenys (laidiniu telefonu ir gatvėje). Iš 100 rinkėjų nebalsuotų ar neapsisprendę net 40 proc. Iš atėjusių balsuoti Obelevičių 31, Tubį -29, Pakeltį -16, Žiogelį -15, Vaiginą 14, Zlatkų -5 proc. "Anykštoje" skelbiami balsavimo duomenys yra arba feikiniai arba juos klastoja partijų nariai

  Prieš 11 mėnesių
 • Aiškeregys

  Nuoroda

  Żinoma, kad valstiečiai gudriai pasirinko, ir laimės ju kandidatas į merus!

  Prieš 12 mėnesių
 • Vytas

  atsakymas į: Aiškeregys Nuoroda

  Kas laimės? Pensininkas Vaiginas? Nėra šansų. Laimės arba Tubis arba Obelevičius. Galiu lažintis.

  Prieš 11 mėnesių
 • ūkininkas

  Nuoroda

  vadinasi Karbauskis palaiko K. Tubį, o Baura nepartinį Vaiginą pakiša kaip atpirkimo "ožį", žinodamas, kad "valstiečiai" gėdingai praloš, tai pats tikisi išlikti švarus ir toliau Seime sėdėti iki kadencijos pabaigos kaip besisteigiantis kraštiečių rinkėjų atstovas.

  Prieš 12 mėnesių
 • Sveikinu

  Nuoroda

  Daliau su naujomis mero pareigomis ! Nors tai ateitis - bet tai neišvengiama !

  Prieš 12 mėnesių
 • Valio

  atsakymas į: Sveikinu Nuoroda

  Prisideda prie sveikinimų.

  Prieš 12 mėnesių
 • Buhalterė

  Nuoroda

  Rinkimai dar toli ir niekas nežino, kas juos laimės. Jeigu žiūrėti į partijų reitingus, jie palankiausi Sigučiui ir konservatoriams. Už juos šiandien balsuotų net 27 proc. rinkėjų (nuo atėjusių), akivaizdu, kad prezidentinė kampanija reitingus dar augins. Antri dabar valstiečiai, bet jų daromos nesąmonės visose srityse (pradedant medžių kirtimais ir baigiant švietimo reforma bei pinigais Kirkilo partijai) kasdieną didina nusivylimą valstiečiais, todėl realu, kad nusivylusių rinkėjų balsus perims Tubio komitetas. Todėl, greičiausiai, pasikartos praeitų rinkimų scenarijus, kai antrame rate susigrums meras su vicemeru.

  Prieš 12 mėnesių
Įkelti daugiau