Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Du policininkai važiuoja patruliuoti, vairuotojas antram sako:
- Išlįsk pro langą ir pažiūrėk, ar švyturėliai veikia.
Šis išlenda ir sako:
- Veikia... neveikia... veikia... neveikia...

Komentaras

Aš:„Siūlau rengti lenktynės nuo senųjų kapinių iki naujųjų. Kryptis priklauso nuo pasirinkimo, kur nori būti palaidotas."

Komentuoti
Buvęs ligoninės direktorius Dalis Vaiginas valdžią Anykščiuose ims padedamas parlamentaro Antano Bauros.

Vakar Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Anykščių skyriaus susirinkime partijos kandidatu į rajono merus iškeltas buvęs Anykščių ligoninės direktorius, nepartinis Dalis Vaiginas. Jis sulaukė visuotinio „valstiečių“ palaikymo, tik trys iš susirinkimo dalyvių balsuojant susilaikė, kiti balsavo „už“.

 

„Valstiečių“ susirinkimas vyko apie pusantros valandos. Partiečiai išklausė D.Vaigino pozicijos, pateikė jam šūsnį klausimų. „Džiaugiuosi „valstiečių“ ir mūsų kandidato konstruktyvumu. Diskutavome apie idėjinius dalykus“ – „Anykštai“ sakė partijos skyriaus lyderis, Seimo narys Antanas Baura.
Priminime, jog „valstiečių“ kandidatu į merus bandė tapti ir dabartinis rajono vadovas Kęstutis Tubis. Tačiau, net ir partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis, bandęs tarpininkauti, neprivertė Anykščių „valstiečių“ būti K.Tubio rėmėjais.   
Anykščių rajono mero politinis kelias gali pakrypti ypač netikėta linkme. Jis trečiadienį susitiks su buvusiu Vilniaus meru Artūru Zuoku ir tas susitikimas gali duoti vaisių.
Redakcijos šaltinių teigimu, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) pirmininkas A.Zuokas jau anksčiau ieškojo kontakto su K.Tubiu. Neva, kitų partijų paramos nesulaukęs K.Tubis gali tapti „zuokininku“ ir į rajono merus 2019-aisiais kandidatuoti kaip Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) atstovas. Tokiu būdu A.Zuokas atgaivintų merdėjantį partijos skyrių Anykščiuose. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Oksalis

  Nuoroda

  Priminsiu visiems žmogams..Prieš gerus tris mėnesius, kai užvirė šis Jūsų apsisprendimo rebusas už ką balsuoti 2019.03.03 diena mero pareigoms tinkamu kandidatu - vienas žinomas Anykštėnas, lažybų punkte Vilniuje "pastatė" 1000 000 (milijoną) € , kad mero rinkimus Anykščių rajone laimės Dalis Vaiginas...

  Prieš metus
 • Alvydas

  atsakymas į: Oksalis Nuoroda

  Statau du milijonus, kad Vaiginas nebus išrinktas meru.. Įrodymai:
  1. Pensininkas, nepatrauklu rinkėjams.
  2. Netvarka ligoninėje taip pat signalizuoja rinkėjams, kad kandidatas silpnas.
  3. Ne dienomis, o valandomis smunkantis pasitikėjimas valstiečiais (ar balsuotumėt šiandieną už partiją, kuri grobia iš šeimos vaikus, net ne vaikus, 17 metų paauglius, kurie vieni palikti namuose? Už partiją, kuri skolinasi gynybai, o 200 000 eurų duoda kyšį Kirkilo partijai? Už partiją, kuri naikina didžiausią šalies turtą - miškus, kuri griauna švietimo sistemą?). Manau, kad ne, išskyrus fanatikus, kurių iki savivaldos rinkimų liks vos keli procentai.

  Prieš metus
 • Aina naaa!

  atsakymas į: Oksalis Nuoroda

  Tai va kas "Anykštai " ko gero apmoka už visus šmigelskų ditirambus apie D.Vaiginą. O aš galvojau, kad jie iš meilės tą Vaiginą taip įkyriai visiems perša... Aina naaa! :(

  Prieš metus
 • M.

  atsakymas į: Oksalis Nuoroda

  Pilnatis? Dęl visa ko nuvykite pas Gustą.

  Prieš metus
 • Valytoja

  atsakymas į: M. Nuoroda

  Aš vis tiek nesuprantu, kodėl Donaldo užrašų knygelės 24 puslapio, 6-os eilutes įraše parašyta ir pabraukta - "..aš balsuosiu už Dali Vaigina.." ?

  Prieš metus
 • Nesuvokiama

  Nuoroda

  Policininkas bandė tapti valstiečiu ? o gal ūkininku ? O gal miško supirkimo agentu ? O gal valgyklų supirkimo ...?

  Prieš metus
 • O

  atsakymas į: Nesuvokiama Nuoroda

  ko čia nesuvogt? Skvernelis irgi policininkas - valstietis.

  Prieš metus
 • vel susides

  Nuoroda

  ir vel rodys per tv ir aiskinsis,kas gali toki rinkti ,nebent tik tamsta

  Prieš metus
 • Simona

  Nuoroda

  Anykščiai turėjo inteligentišką, demokratišką, pilną idėjų merą, prie kurio Anykščiai pasikeitė, tapo žinomi pasaulyje (vien lajų takas ką reiškia). Manau, kad pats laikas anykštėnams apsidairyti, neieškoti naujų gelbėtojų, o vėl išsirinkti meru Obelevičių.

  Prieš metus
 • tai aišku kad visi balsuosime

  atsakymas į: Simona Nuoroda

  tik už Dali !

  Prieš metus
Įkelti daugiau