Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)
Milda Daunoraitė su Nacionaliniu simfoniniu orkestru (meno vadovas ir dirigentas Modestas Pitrėnas) atliko šiuolaikinį, nepaprasto ritmo kompozitoriaus Vytauto Bacevičiaus kūrinį. Filhatmonijos FB/ D.MATVEJEV nuotr.

Sekmadienį, lapkričio 4 dieną, Filharmonijos Didžiojoje salėje su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru koncertavo anykštėnė Milda Daunoraitė, dabar besimokanti Didžiosios Britanijos H. Purcell muzikos mokykloje.


M. Daunoraitė ir dar trys solistai – fleitistė iš Rusijos Ulijana Zhivitskaja, pianistas iš Didžiosios Britanijos Thomas Kelly ir smuikininkė iš Pietų Korėjos Songha Chio yra įvairių Europos jaunimo muzikos konkursų laureatai. Koncerte dirigavo kylanti žvaigždė Martynas Stakionis, diriguojantis Hamburgo Kamerinėje operoje.
M. Daunoraitė - pirmoji anykštėnė kada nors grojusi solo su Nacionaliniu simfoniniu orkestru. Tam, kad būtum  pakviestas koncertui solo su orkestru, reikia būti išskirtinių gabumų muzikantu.
Architektų Daivos Gasiūnienės ir Vytenio Daunoro dukra Milda koncerte skambino kompozitoriaus Vytauto Bacevičiaus Koncertą fortepijonui ir orkestrui Nr.4, Simfonia concertante. Šešiolikmetė pianistė žiūrovus kerėjo nepaprastu artistiškumu ir gracija.
H. Purcell muzikos mokykloje jos specialybės pedagogas dabar yra Justas Dvarionas.
Pirmoji Mildos mokytoja, Anykščių muzikos mokykloje dėstanti Irena Meldaikienė „Anykštai“ sakė, kad jaudinosi klausydama buvusios mokinės koncerto, nes nesijaudinti dėl savo mokinių ji nemoka. Mokytoja prisiminė, kaip Mildutė nuo penkerių metų muzikos mokykloje gyvendavo tiesiog iki vėlaus vakaro, o „sulaukusi devynerių skambino sudėtingus, suaugusiems skambinti skirtus kūrinius - J.S.Bacho „Itališką koncertą“ ir R.Schumanno „Arabeską“.
„Milda nuo penkerių išsiskyrė skvarbiu protu, puikia atmintimi. Jau nusilenkimas prieš grojant jos buvo kitoks - kažkuo pritraukiantis ir intriguojantis - nors šešiametė, bet jau asmenybė. Džiaugiuosi, kad jai būnant devynerių paskatinau dalyvauti TV projekte „Vunderkindai“ - projektą Mildutė laimėjo, o vunderkindės vardas išliko iki šiol – taip ją ir dabar pristatė prieš šį koncertą laidoje „Labas rytas“, - prisiminė pirmoji mokytoja,
Koncertą rengė Europos jaunimo muzikos konkursų sąjunga (EMCY), kuri jungia apie 50 nacionalinių ir tarptautinių jaunimo (iki 25 metų) konkursų ir kasmet vis kitame mieste organizuoja Jaunimo Euroradijo konkursą. Pusė Vilniaus koncerto programos Lietuvos šimtmečio minėjimo proga, sudarė lietuvių kompozitorių kūriniai. Koncertas tiesiogiai buvo transliuojamas per radiją.
Šį trečiadienį Vilniuje, „Vaidilos“ teatre, M. Daunoraitė ir Kasparas Mikužis surengs koncertą „Juodieji klasikai: 88 baltai juodi“.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • FranBridges

  Nuoroda

  Aš mokau per valandą 87 dolerius, dirbančius namuose su 2 vaikais namuose. Aš niekada maniau, kad galėčiau tai padaryti, bet mano geriausias draugas uždirba daugiau nei 10k per mėnesį, todėl ji įtikino mane pabandyti. Su juo susijęs potencialas yra begalinis. ... ... >>> http://www.Cash72.Com

  Prieš metus
 • turbutpirmoji

  Nuoroda

  ir paskutine

  Prieš metus