Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti
Laikinasis Anykščių rajono policijos komisariato viršininkas Valdas Palionis sako, jog vyriškio mirtis Raguvėlėje po susitikimo su policininkais yra nemalonus sutapimas.

Raguvėlės apylinkių gyventojai aptarinėja žinią, esą per Velykas Raguvėlėje mirė policijos pareigūnų sustabdytas dviratininkas.
„Anykšta“ dėl šios žinios susisiekė su laikinuoju Anykščių rajono policijos komisariato viršininku Valdu Palioniu. Pareigūnas patvirtino, kad tikrai toks nemalonus įvykis yra buvęs - 1944 m. gimęs vyras balandžio 21 d. 10 val. 30 min. per miestelį važiuodamas dviračiu sukėlė policijos ekipažo susidomėjimą, todėl buvo sustabdytas.
Susitikimas su pareigūnais baigėsi dviratininko mirtimi.

 

Laikinasis Anykščių rajono policijos komisariato viršininkas V. Palionis „Anykštai“ pasakojo apie balandžio 21 dienos įvykį. Pareigūnai vyriškį sustabdė, patikrino jo blaivumą - alkoholio matuoklis rodė mažiau nei leistinos 0,4 promilės. Policininkams pildant registracijos žurnalą, vyras susmuko. Pareigūnai jį bandė gaivinti, tačiau pastangos buvo bergždžios.
Panašu, kad Raguvėlės gyventojai policininkų dėl šios nelaimės nekaltina. Širdies problemų turėjęs vyriškis, matyt, iš vakaro bus vartojęs alkoholį. Spėjama, jog raguvėliškiui bloga pasidarė dar prieš jį sustabdant policininkams, o pastarieji, pamatę, kad dviratininką ,,sumėtė“, pirmiausia pagalvojo ne apie sveikatos problemas, bet apie girtumą...
Laikinai Anykščių rajono policijos komisariato viršininko pareigas einantis Valdas Palionis ,,Anykštai“ sakė, jog pirminė išvada, kad raguvėliškio mirties priežastis - širdies liga. ,,Neeilinė situacija, pareigūnai bandė gaivinti, tačiau, matyt, tokia buvusi žmogaus lemtis,“ - kalbėjo V.Palionis.
Pasak laikinojo Anykščių rajono policijos komisariato viršininko V.Palionio, nėra kaip neigti, kad policininkai prisidėjo prie raguvėliškio mirties, tačiau negalima pareigūnų ir kaltinti. ,,Faktas, jog žmogus, sustabdytas policijos, patiria tam tikrą stresą. Žurnalistų skambutis man taip pat nėra labai malonus, bet jeigu netrukus gausiu širdies smūgį, esminė mirties priežastis vis tiek bus širdis, o ne jūsų skambutis,“ - dėstė V.Palionis.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jurachas

  Nuoroda

  Anyksta.lt, ar tik nemeluojate? Nes jūs dažniausiai meluojate. Na o jeigu tai tiesa, tai mokyklėlės kūrėjams didžiausios sekmės ir Dievo palaimos

  Prieš 11 mėnesių
 • tai nuo kada supuvo Anyksciu policija.JUk Anyksciu meras buves gen.komisaro pavad. pulkininkas Kestutis to negalejo daleisti.Ar ten viskas kitaip....melas susiutas baltais siuliukais-ubagiskai....

  Prieš 11 mėnesių
 • Tiesa

  Nuoroda

  Policja praradusi pasitikejima....galvoju ateis jaunimas bus gerai bet ne.... jaunimas ypac merginos atejusios reiktu jom pernaujo perlaikyti egzaminus ir istatimus..O gal taspats ir dabar kaip rusu laikais po armijos niekur netinki eini I policija

  Prieš 12 mėnesių
 • W

  atsakymas į: Tiesa Nuoroda

  Jauna, girta, polycininke Svirnuos tvoras varte,stai jos egzaminas.O siuo atveju matyt patys polycininkai buvo apsvaige.Nes turejo but blaivumo nustatymas med. istaigoj,valandos begyje.Vot idomu, isvis ar buvo atliktas tarnybinis patikrinimas.

  Prieš 12 mėnesių
 • Aldona

  Nuoroda

  Tai kam dar rašė protokolą jeigu ne girtas, įpūtė mažiau už leistiną normą(0.4) nu negerai pasielgė pol.pareigūnai, kam dar rašė protokolą šitam a.a. žmogeliui.

  Prieš 12 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Aldona Nuoroda

  Blaivus nesuvoksi.Turbutmentai priemeno?

  Prieš 12 mėnesių
 • LTSR

  Nuoroda

  LAIKAIS MILICIJA BUVO KOVINIS tskp BURYS IR GYNE PARTINI KLANA. KIENO INTERESUS IR NUO KO GINA SIANDIENINES LIETUVOS POLICIJA.SAKYCIAU ISNAUDOTOJU SLUOKSNIO IR VALDZIOS UZURPATORIU SUTVES.REALYBE NE TELEVIZINE MELAGIU PROPOGANDA-NEKOKS VAIZDZELIS.

  Prieš metus
 • Pagal straipsni

  Nuoroda

  supratau,kad mirstanciam zmogui reik pasitikrinti blaivuma.Bet nesuprantu kodel virsininkas po to bijo zurnalistu skambucio? Gal nusikalto?

  Prieš metus
 • XXX

  Nuoroda

  o ką darys nepatikėjęs...bjauru kaip

  Prieš metus
 • Cha

  Nuoroda

  Kas kas, o jau Anykščių policija gąsdinti moka. Ir, sakyčiau, gana profesionaliai. Neišmanantis žmogus gali ir patikėti.

  Prieš metus
Įkelti daugiau