Ar kelia nerimą koronavirusas?

Dienos anekdotas

- Padavėjau, mano sriuboje negyva musė!
- Tokia didelė, mėlyna?
- Taip!!!
- Tai puiku... Ji čia visiems jau buvo įkyrėjusi...

Komentaras

Juozas:„Akivaizdu, kad vietos valdžios adminidtracija šitą renginį organizavo tik pagal privalomas instrukcijas dėl varnelės. Deja, rajono Taryba, kuri tvirtins biudžeto projektą, su savo rinkėjais nebendrauja ir nediskutuoja susitikimuose apie esminį rajono veiklos variklį, t.y. finansus ir jų panaudojimo sritis, įgyvendinant savivaldos funkcijas. Demokratija prasideda ir baigisi siaurame tarybos narių ir savivaldybės administracijos susitarime."

Skaityti komentarus (2)
Prieš metus Anykščių miesto centre, ant bendrabučio sienos, nupieštas gaidys kurstė aistras. Akys priprato ir šiandien daugelis praeivių jo net nebepastebi.

Festivalio ,,Devilstone“ organizatorių planai šiemet grafičio piešiniu papuošti dar vieną Anykščių miesto pastatą sugriuvo.
Šiemet pavasarį vienas uš festivalio organizatorių Vaidas Voronavičius ,,Anykštai“ pasakojo, kad grafičio piešiniu buvo norima papuošti ,,Anykščių vyno“ gamyklos pastato sieną iš Dariaus ir Girėno gatvės pusės.

Kas nutiko, kad dar vieno grafičio Anykščiuose nebus, ,,Devilstone“ organizatoriai paslaptingai nutyli. ,,Anykštos“ žiniomis, jau buvo suplanuotas naujojo grafičio eskizas, tačiau panašu, kad ,,Anykščių vyno“ savininkų jis netenkino. Kito grafičio eskizo derinimas su gamyklos atstovais užsitęsė, todėl nuspręsta grafičio šiemet nebepiešti ir prie šios idėjos sugrįžti kitais metais.
Tikėtina, kad grafičiais marginti ,,Anykščių vyno“ gamyklos sieną nuspręsta ir dėl kitų priežasčių - šiuo metu gamyklos administracijos pastatas už 150 tūkst. eurų yra pardavinėjamas, todėl išpieštas pastatas gali patikti ne kiekvienam pirkėjui.
Priminsime, kad pernai, prieš festivalį ,,Devilstone“, Anykščių miesto centre, ant bendrabučio fasado, buvo nupieštas gaidys, kuris, kaip byloja legenda, nuo velnio nešto akmens išgelbėjo Anykščių bažnyčią. Legenda interpretuota šiuolaikiškai - gaidys nupieštas rožinių grybukų fone.
„Devilstone“ festivalio organizatoriams pernai tik paskutinėmis dienomis prieš festivalį pavyko gauti visus leidimus, tarp jų ir Kultūros paveldo Utenos skyriaus, kaip teigta, dėl ilgalaikio, stambios apimties meno kūrinio miesto centre ant namo sienos. Grafičio piešiniui neprieštaravo namo gyventojai. Gaidį kelias dienas piešė menininkas DZIA iš Belgijos, festivalio organizatoriai pasirūpino dailininkui reikalingais dažais bei specialiu kranu.
Ant bendrabučio sienos pradėjus ryškėti gaidžio kontūrams, Anykščiuose kilo skandalas. Piešiniu ypač buvo nepatenkinta Anykščių rajono savivaldybės Kultūros taryba, kuri rajone kultūros klausimais turėjo patariamąjį balsą. Tačiau Kultūros tarybos balso niekas neklausė. Dėl to ją paliko muzikos pedagogas Stanislovas Aglinskas. Po šių įvykių Kultūros taryba jau metai nebeposėdžiauja.
Nepaisant nepasitenkinimo bangos tarp kai kurių anykštėnų, nuogąstavimų, kad Anykščiai gali būti pravardžiuojami ,,gaidžių miestu“, pernykštis grafičio piešinys pačiam festivaliui ,,Devilstone“ ir Anykščiams atnešė populiarumo - miesto vardas ir vaizdai su spalvinguoju gaidžiu mirgėjo televizijos ekranuose, respublikinių leidinių puslapiuose.
Festivalis ,,Devilstone“ jau 11-ąjį kartą prasidės šią savaitę, ketvirtadienį, liepos 11 –ąją, ir tęsis iki sekmadienio.

Robertas ALEKSIEJŪNAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Pamenam mes ta gaidį

    Nuoroda

    Dar ir dabar jis kartais savivaldybes pastatan ilekia ir kudakuoja nors jam stt uždraudė už nusikaltimus visuomenei net lankytis tame pastate !

    Prieš 6 mėnesių