Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Tarybiniai autobusai yra patys ekologiškai švariausi autobusai pasaulyje. Jie niekad neteršia gamtos - jų išmetimo vamzdis dujas išmeta į saloną.

Komentaras

Olegas rašo:„Kodėl rašoma, kiek žmonių mirė nuo koronaviruso, bet nerašoma, kiek gimė? Jei karantinas padeda, kodėl Narnijoj ir Jugoslavijoj nėra karantino ir neregistruotas nė vienas susirgimas?
Jei kaukės apsaugo, tai kodėl mano pažįstamą vakar partrenkė mašina, nors jis buvo su kauke? (mašinos vairuotojas buvo be kaukės) Dar klausimas: kaip gali per dieną būti 2 tūkstančiai su viršum atvejų, jei Lietuvoje gyvena 1200 žmonių? Kodėl neserga balandžiai, nors jie išvis nenešioja kaukių, būriuojasi grupelėmis ir neplauna nei snapelių, nei sparnų? Mano draugas vakar nuėjo į McDonalds, užsisakė BigMacą, o jam dar pasiūlė teigiamą COVID-19 testą ir pyragėlį. Ar čia normalu? Dar klausimas: kodėl daktarai gydo nuo koronaviruso? Ar jie studijavo koronavirusą? Ar mokykloje lankė? Kodėl?
Na ir paskutinis klausimas: kodėl būtent dabar?"

Skaityti komentarus (2)
53-ejų Ramūnas Blazarėnas augo Viešintose, baigė šio miestelio vidurinę mokyklą.

Prie mero Kęstučio Tubio dirbęs Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju, o dešimtmetį buvęs ,,Vilkmergės alus“ direktoriumi Ramūnas Blazarėnas pamažu, nors ir komplikuotai, grįžta į tėviškę, į Viešintas.
Jis per Viešintų seniūno konkursą pateko į antrąjį turą kartu su vienu šalyje žinomu politiku. Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė, tikėtina, kad be didelio entuziazmo iš dviejų į antrąjį turą patekusių asmenų pasirinko R.Blazarėną.

 

Kol vyksta STT patikrinimas, R.Blazarėnas Viešintų seniūnu nėra skiriamas. Tuo pat metu po teismus ,,vaikšto“ ir skundai dėl Viešintų seniūno konkurso. Skundų autorius, į antrąjį Viešintų seniūno konkurso turą nepatekęs asmuo, pradžioje kreipėsi į konkursą organizavusį Valstybės tarnybos departamentą (VTD), paskui į Regionų apygardos administracinio teismo Panevėžio rūmus, o paskutinis skundas nukeliavo į Vilniaus apygardos administracinį teismą.
Skunde minimoms institucijoms nurodoma, kad R.Blazarėnas neva metus negali užimti seniūno pareigų, nes dirbdamas Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju tiesiogiai kuravo seniūnų veiklą.
Taip pat nurodoma, kad konkurso komisijoje, vertinusioje pretendentus į Viešintų seniūnus, dirbo  R.Blazarėno giminaitis, o dar vienas asmuo iš konkurso komisijos buvo to paties visuomeninio komiteto (,,Anykščių krašto labui“), kaip ir R.Blazarėnas, kandidatas į Anykščių rajono tarybą. VTD nurodė,  kad metų ,,pauzės“ reikalavimai seniūnų pareigoms negali būti taikomos, nes seniūnijos nėra juridiniai vienetai, o R.Blazarėno giminystės ryšiai su seniūnaičiu yra tolimi (konkurso komisijoje dirbęs seniūnaitis yra R.Blazarėno žmonos brolio žmonos tėvas).
Regionų apygardos administracinio teismo Panevėžio rūmai  skundą nagrinėti atsisakė. Atsisakymas motyvuotas tuo, jog pagal skundo esmę jo nagrinėjimas ne Panevėžio rūmų, o Vilniaus apygardos administracinio teismo kompetencija. Pastarasis teismas, gavęs skundą, savo sprendimo - nagrinės jį ar atmes - dar nėra paskelbęs.   
R.Blazarėnas yra Anykščių rajono tarybos narys. Jeigu jis taps Viešintų seniūnu, privalės atsisakyti tarybos nario mandato. Pirmasis ,,už brūkšnio“ Kęstučio Tubio visuomeninio komiteto ,,Anykščių krašto labui“ sąraše liko režisierius Jonas Buziliauskas.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • jonava

  Nuoroda

  bedoj.,...................................................................................

  Prieš 11 mėnesių
 • neklystu

  Nuoroda

  R.Blazarenas yra tinkamiausias valdininkas,bet kuriame savivaldos darbe.Priminsiu,kad pirmiausia valdininku būti yra zmoniskumas-o to is jo neatimsi.

  Prieš 11 mėnesių
 • tai kiekviena diena

  Nuoroda

  is Naujuju elmininku i V iesintas

  Prieš 11 mėnesių
 • jai stt tyrime

  Nuoroda

  tai apie koki sazininguma galima kalbeti ,kas pasirase del metalo lauzo pirkima net uz 80000 euru,kas cia dedasi,tai kaip suprast ,cia istremimas ar specialiai laikyta vieta,sau ir saviems

  Prieš 11 mėnesių
 • saulius

  Nuoroda

  sveikinu ir sekmes

  Prieš 11 mėnesių