Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

V. STANKEVIČIENĖ - 6.2%
V. KVASAUSKIENĖ - 1.4%
L. JACUNSKIENĖ - 6.5%
E. ŠALTENĖ - 1.1%
L. RAGAUSKIENĖ - 15.9%
G. JANULIENĖ - 1.1%
B. PRANSKŪNIENĖ - 0.4%
A. VALAITIENĖ - 2.5%
R. JANKIENĖ - 9.1%
K. LIUTKIENĖ - 9.8%
L. SLAPŠIENĖ - 7.2%
R. BURNEIKIENĖ - 4%
R. VIRŠYLIENĖ - 5.1%
A. BARTULIENĖ - 10.1%
J. ABRAŠKEVIČIENĖ - 3.3%
R.SRAZDIENĖ - 5.8%
R. PACIŪNIENĖ - 8.3%
R. BAGOČIŪNIENĖ - 1.8%

Viso balsų: 276
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 21, 2021

Dienos anekdotas

- Каip planuoji praleisti vasarą?
- Birželį ir liepą būsiu namuose, o rugpjūtį jau reikės aplankyti parduotuvę...

Komentaras

Leonas Alesionka - apie galimybių pasą:„Vertinu gerai. Ypač tada, kai skiepai bus laisvai prieinami ir tereikės tik noro pasiskiepyti. Kitos pasaulio šalys ruošiasi eiti būtent šiuo keliu. Persirgęs ir paskiepytas yra nepavojingas nei sau, nei šeimai, nei visuomenei."

Skaityti komentarus (7)

Savaitgalį registruota kaip niekad daug anykštėnų, sirgusių Covid-19, mirčių. Mirė net 6 asmenys. Jauniausias tarp jų priklausė 50-55 metų amžiaus grupei.


Pradėta anykštėnų vakcinacija nuo Covid - 19 nuo šios ligos kol kas neapsaugo. Koronavirusu užsikrėtė keli pasiskiepiję Anykščių medikai.

 

Iš viso Anykščių rajone nuo pandemijos pradžios jau mirė 40 koronavirusu sirgusių asmenų: 20-čiai iš jų ši liga buvo tiesioginė mirties priežastis, dar 20, sirgusiųjų Covid-19, mirė „dėl kitų priežasčių“.
Kita vertus, sergamumas koronavirusu Anykščių rajone nuolat mažėja. Šiuo metu serga 200 asmenų. Sausio 15-17 dienomis registruota tik 14 naujų susirgimų.
Didžiausiu ligos židiniu išlieka Anykščių rajono ligoninė. Su šiuo židiniu siejami 52 sergantieji ir 6 mirtys.
Anykščių rajono vicemeras, Ekstermaliųjų situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovas Dainius Žiogelis „Anykštai“ aiškino, jog dramatizuoti didžiulio savaitgalį registruoto mirčių nuo Covid-19 skaičiaus nereikėtų.
„Realiai nėra aišku, kiek mirė savaitgalį. Registracija vėluoja. Ateina duomenys apie anykštėnų mirtis iš respublikinių ligoninių. Yra mirusių ir Anykščių ligoninėje“, - aiškino D.Žiogelis.

Anykščių rajono savivaldybės administracijos internetiniame puslapyje skelbiama, jog nuo Covid-19 paskiepyti 747 anykštėnai.
Paskiepyti gydymo įstaigų darbuotojai, slaugos ligoniai, senelių namų gyventojai, socialiniai darbuotojai. Vakcinuoti ir vaistininkai bei privačių odontologijos kabinetų darbuotojai, prastovose esančio SPA „Vilnius Anykščiai“ kolektyvas.  
Nuo Covid -19 asmenys turi būti skiepijami du kartus. Kada bus sulaukta naujos skiepų partijos, nėra žinoma.  
Covid-19 susirgo keli Anykščių rajono ligoninės medikai, kuriems buvo suleista pirmoji vakcinos dozė. Ligoninės laikinasis direktorius Dalis Vaiginas „Anykštai“ sakė, jog jie prieš skiepijimą nesirgo, per skiepijimą užsikrėsti negalėjo, taigi, pasiskiepiję medikai Covid-19 užsikrėtė po to, kai gavo pirmąją vakcinos dozę. D.Vaigino teigimu, imunitetą paskiepyti asmenys įgyja tik praėjus tam tikram laikui nuo antrojo skiepo, o ir imuniteto garantija nėra šimtaprocentinė. Skirtingi gamintojai nurodo skirtingą procentinę susirgimo Covid -19 tikimybę po vakcinavimo - nuo 70 iki 95 proc. Dalis Anykščių ligoninės medikų atsisakė vakcinos.
„Anksčiau buvo nurodyta, jog tie, kurie atsisakė vakcinos, skiepytis galės tik bendra tvarka. Pagal dabartines rekomendacijas, nepasiskiepijusius medikus turėtume įkalbėti vakcinuotis, kai tik bus gauta nauja skiepų partija“, - dėstė D.Vaiginas. Pasak jo, kol kas nėra aišku, ar po pirmojo skiepo susirgę asmenys bus vakcinuojami antruoju skiepu.
„Sveikatos apsaugos ministerija aiškinasi su mokslininkais, kaip elgtis, o mes laukiame nurodymų“, - kalbėjo laikinasis Anykščių rajono ligoninės direktorius.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kas

  Nuoroda

  Norit išeiti iš šio pasaulio gulkit į ligonines

  Prieš 2 mėnesių
 • Nuoroda

  Respublikinių jei ateina tai ne covid, juk šendien aiškiai pasakė PSO komisija kad nerado židinio jokio Kinijoi, taip kad vargu ar yra tas covid

  Prieš 2 mėnesių
 • cha

  Nuoroda

  kovidinis skyrius

  Prieš 2 mėnesių
 • tai ten

  Nuoroda

  ligonine serganti covidu,juk pagalbos jokios kaip ir ner ,kur rajono vadovai ,uzdarykit,juk ji pagalbos zmonems ligoniams suteikti negali,tas pats ir poliklinikoj tik telefonu ,tai kas cia dedasi,kiek tyciosites is serganciu zmoniu jai neatlieka savo pareigu ,kam ji

  Prieš 2 mėnesių
 • Dainius

  Nuoroda

  Ko jus nerašote kur mirė per diena 4...6....žmonės kurie negavo paslaugu...jie tesiog dėl gidimo nebuvimo mirė...iš komunalinio darbuotojei iš darbo išeidinėjo nes kruvio duobiu kasimo nepajėge...

  Prieš 2 mėnesių
 • Kaip atrodo belaidžiai kraujospūdžio aparatai, kad jie būtų su laidais neteko matyti ligonineje
  kad su slangutem jie yra, tai panasiau

  Prieš 2 mėnesių
 • O

  atsakymas į: O Nuoroda

  ar tik nebūsi su mobiliu telefonu sumaišęs?

  Prieš 2 mėnesių
 • Milda

  Nuoroda

  Vaikų skyriuje guli kovid sergantys žmonės o prieš tai gulėjo vaikai kovid sergantys guli ir ten kur buvo slaugos ligoninė. Trūksta personalo trūksta net tokių priemonių kaip toaletiniu kėdžių, belaidžių kraujo spaudimo aparatų kurie labai reikalingi. Visas vajku skyriaus personalas dabar dirba

  Prieš 2 mėnesių
 • Tai

  atsakymas į: Milda Nuoroda

  ar tas personalas tur4t7 nedirbti, bet alg1 gauti, tavo manymu?

  Prieš 2 mėnesių
 • Ar

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Seniai pas gusta buvai

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau