Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

V. STANKEVIČIENĖ - 6.2%
V. KVASAUSKIENĖ - 1.4%
L. JACUNSKIENĖ - 6.5%
E. ŠALTENĖ - 1.1%
L. RAGAUSKIENĖ - 15.9%
G. JANULIENĖ - 1.1%
B. PRANSKŪNIENĖ - 0.4%
A. VALAITIENĖ - 2.5%
R. JANKIENĖ - 9.1%
K. LIUTKIENĖ - 9.8%
L. SLAPŠIENĖ - 7.2%
R. BURNEIKIENĖ - 4%
R. VIRŠYLIENĖ - 5.1%
A. BARTULIENĖ - 10.1%
J. ABRAŠKEVIČIENĖ - 3.3%
R.SRAZDIENĖ - 5.8%
R. PACIŪNIENĖ - 8.3%
R. BAGOČIŪNIENĖ - 1.8%

Viso balsų: 276
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 21, 2021

Dienos anekdotas

Nuostabus laikas! Per pastarąją parą, pirmą kartą (!) istorijoje į greitąją pagalbą nesikreipė nei vienas ligonis dėl vidurių infekcijos! O juk tik pradėjome plauti rankas...

Komentaras

Ungele:„Jeigu pilvu suks reiškia Kavarcka virusus koks gali būt.Visam pasauly isgarsesma ,a turistų a turistų tada.Pinigus giminių UAB siupeliais kabins"

Komentuoti

Senosios Anykščių gaisrinės pastato nuomininkui - ūkininkui Algiui Bukauskui - už pagrindinių nuomos sutarties sąlygų pažeidimą skirta 10 tūkst. Eur bauda.

 

Anykščių rajono savivaldybės Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vedėja Vilma Vilkickaitė „Anykštai“ sakė, kad senosios gaisrinės nuomininkas A.Bukauskas neįvykdė įsipareigojimo pagerinti nuomojamą turtą, pritaikant jį sveikatingumo, apgyvendinimo, maitinimo ir su tuo susijusiai veiklai.
„Nuomininkui pažeidus pagrindines nuomos sutarties sąlygas, pareikalauta 10 tūkst. Eur bauda. Toks baudos dydis nustatytas nuomos sutartyje“, - sakė V.Vilkickaitė.
Pasak Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vedėjos V.Vilkickaitės, Anykščių rajono savivaldybės lūkestis, kad senosios gaisrinės pastatai būtų naudojami aktyviai veiklai, rajone trūkstamų sveikatingumo ar apgyvendinimo paslaugų teikimui.
„Kadangi nuomininkas nustatytus trūkumus geranoriškai taiso, tikimasi abipusio bendradarbiavimo ir palankių sprendimų Anykščių rajonui ateityje“, - komentavo V.Vilkickaitė.
Ūkininkas A.Bukauskas „Anykštai“ sakė, kad dėl jam Anykščių rajono savivaldybės paskirtos baudos jis yra kaltas pats.
„Nesusitvarkiau laiku popierių. Ką čia kaltinti, kai dėl to pats kaltas. Aš ne iš tų, kurie rėkia, kad mane skriaudžia. Mano tėvelis sakydavo: „Didžiausia žmogaus problema - iki galo neatliktas darbas“, - sakė ūkininkas.
A. Bukauskas sakė, kad jam reikėjo greičiau pasirūpinti senosios gaisrinės pastato rekonstrukcijos projektu.
„Vienas žmogus man tą projektą žadėjo padaryti, bet mane apgavo ir jo nepadarė. Yra visokių architektų ir ne visi jie nori tau padėti. Kas jis toks, neminėsiu“, - sakė A.Bukauskas.
Ūkininkas A. Bukauskas sakė jam paskirtą 10 tūkst. Eur baudą sumokėjęs ir dėl to jokios nuoskaudos ją skyrusiai Anykščių rajono savivaldybei nejaučiantis.
„Aš remiu ir toliau remsiu Anykščiuose organizuojamas šventes. Keitėsi rajono valdžia, jiems reikėjo kažką padaryti. Keisis jos ir ateityje, o aš ir toliau turiu dirbti“, - tęsė jis.
Senosios gaisrinės pastatą ūkininkas A. Bukauskas yra išsinuomojęs 25-erių metų laikotarpiui. Pagal su Anykščių rajono savivaldybe pasirašytą sutartį, į pastatą jis jau turėjo investuoti ne mažiau kaip 50 tūkst. Eur. Kaip jau rašėme, į senosios gaisrinės pastatą ūkininkas, kad ir šiek tiek pavėluotai, investuos dvigubai daugiau lėšų. Šalia sėkmingai veikiančios mėsos gaminių parduotuvės numatyta atidaryti svečių namus bei viešojo maitinimo įstaigą.

Robertas ALEKSIEJŪNAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Orvelas

  Nuoroda

  Čia Anykščių savivaldybės gyvulių ūkis ....:-) Bukauskai tu gi nesavas? o kas privatizavo senąją ligoninę, kas naudojasi autobusų stotimi savi? .Čia savivaldybė akla?

  Prieš 3 savaičių
 • bukauskai,

  Nuoroda

  jeigu man taip ,tai visokiems rėmimams būtų vienareikšmiška pabaiga,o atsakymas jiems būtų,,Dabar negaliu,nes reikia baudą sumokėti,turėkit vilties ,gal kitą karta".Ir taip visą laika kartočiau ir kad dar vėl už kažką galiu gauti baudą,nes reikia dirbti darbą ,o ne savivaldybės popierius vartyti. Jei savivaldybėje savo popierius varto ,galėtų ir prasnešti,kad kažko napadariau,pažiūrėčiau ir padaryčiau.

  Prieš 3 savaičių
 • juristas

  Nuoroda

  Puiku, kad savivaldybėje pagaliau triumfuoja teisingumas, o ne pažintys ir draugystės. Sutartis ir įsipareigojimus vykdyti būtina. Nevykdė - bauda. Vykdys - saldainis.

  Prieš 3 savaičių
 • Nu jo

  atsakymas į: juristas Nuoroda

  Jokių pažinčių! Dar zdrastvuet Anykščių nuskriaustųjų valstiečių partija ir visi jos nevykėliai, susigražinę šiltas kėdes

  Prieš 3 savaičių
 • Savivaldybės prioritetai remiant vietinį verslą

  Nuoroda

  Smagumėlis ! Savus verslininkus smaugiam. Kaip supratau, tai savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo prioritetai. Įdomu, kokie savivaldybės prioritetai senosios ligoninės pastatui, ar autobusų stoties nuomos sutarčiai? Čia kaltų nėra.

  Prieš mėnesį
 • Mano nuomone šalys privalo laikytis prisiimtų įsipareigojimų. Na, o gerbiamas ūkininkas, papildęs savivaldybės biudžetą, tikėkimės koalicijos partnerių nebus pamirštas ir nuskriaustas. Patirtis sako, kad valdantieji bičiuliai turėtų atsilyginant per kitas verslo rėmimo programas ir viskas išsilyginas ir suguls į tiesią vagą.

  Prieš mėnesį
 • Emigrantas

  Nuoroda

  juokingai skamba,kad esu apgautas,bet pavardes neminesiu...nemanau,kad jei tai butu teisybe,tai nesakytum nieko ir tik nereikia komentaru,kad nesako todel,nes garbingas ....

  Prieš mėnesį
 • jo

  Nuoroda

  o vergams algas pakels ??

  Prieš mėnesį
 • Algis

  Nuoroda

  reikia si reikala taikiai issprest , grazint jam ta pinigu suma , juk cia maza jo kalte.

  Prieš mėnesį
 • Lašiniai ir

  Nuoroda

  šaltkviena brungzzz

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau