Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

Neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis
 2019-07-20 apie 16.25 val., vyras, gim., 1989m., gyv., Vilniuje, Taikos g., remontuodamas jam priklausančios sodybos,Ignalinos r., Mielagėnų sen., Milašaičio k., namo kambarį (po grindimis) rado korozijos paveiktus šovinius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti
2019-07-20 apie 23.55 val., Zarasų m., Sėlių a. - Vytauto g. sankryžoje, patikrinimui sustabdyto automobilio BMWX3, salone, daiktų apžiūros metu kuprinėje rastas maišelis su galimai narkotine ar psichotropine medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.Vyras, gim., 1996m. (automobilio keleivis) sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Smurtas artimoje aplinkoje
2019-07-20 apie 23.50 val., namuose, Anykščių r., Debeikių sen., Meldučių k., konflikto metu neblaivus (1.78 promilės alkoholio) vyras, gim., 1987m., gyv., Vilniuje, Brolių g., panaudojo fizinį smurtą prieš neblaivų (2.38 promilės alkoholio) brolį gim., 1990m., gyv., Jonavoje, Ralio g.. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

2019-07-21 apie 2.40 val., bute, esančiame Visagine, Sedulinos al., konflikto   metu vyras, gim., 1978m., panaudojo fizinį smurtą prieš žmoną, gim., 1981m.. Po konflikto vyras iš namų pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Lavonas
    2019-07-20 apie 11.25 val., Zarasų r., Zarasų sen., Naprelių k., atlikdamas miško darbus staiga mirė vyras, gim., 1954m., gyv., Zarasų r., Zarasų sen., Žalmedžių k. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta