Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

Neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis
 2019-07-20 apie 16.25 val., vyras, gim., 1989m., gyv., Vilniuje, Taikos g., remontuodamas jam priklausančios sodybos,Ignalinos r., Mielagėnų sen., Milašaičio k., namo kambarį (po grindimis) rado korozijos paveiktus šovinius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti
2019-07-20 apie 23.55 val., Zarasų m., Sėlių a. - Vytauto g. sankryžoje, patikrinimui sustabdyto automobilio BMWX3, salone, daiktų apžiūros metu kuprinėje rastas maišelis su galimai narkotine ar psichotropine medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.Vyras, gim., 1996m. (automobilio keleivis) sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Smurtas artimoje aplinkoje
2019-07-20 apie 23.50 val., namuose, Anykščių r., Debeikių sen., Meldučių k., konflikto metu neblaivus (1.78 promilės alkoholio) vyras, gim., 1987m., gyv., Vilniuje, Brolių g., panaudojo fizinį smurtą prieš neblaivų (2.38 promilės alkoholio) brolį gim., 1990m., gyv., Jonavoje, Ralio g.. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

2019-07-21 apie 2.40 val., bute, esančiame Visagine, Sedulinos al., konflikto   metu vyras, gim., 1978m., panaudojo fizinį smurtą prieš žmoną, gim., 1981m.. Po konflikto vyras iš namų pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Lavonas
    2019-07-20 apie 11.25 val., Zarasų r., Zarasų sen., Naprelių k., atlikdamas miško darbus staiga mirė vyras, gim., 1954m., gyv., Zarasų r., Zarasų sen., Žalmedžių k. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta