Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Vyras klausia iš darbo grįžusios žmonos:
– Ar pastatei mašiną į garažą?
– Taip, didžiąją jos dalį.

Komentaras

Gyvenu:„Gyvenu metus laiko Anykščiuose ir matau kad čia galima elgtis kaip tik nori. Automobilius gali statyti kur nori, kaip nori ir taip ilgai kiek nori. Matau galima važiuoti ir prieš eismą ir tech. netvarkingom auto bei moto priemonėm."

Komentuoti

Kiti pranešimai
    2019-08-19 apie 05.30 val., Ignalinos r. sav., N. Daugėliškio sen., Šiūlėnų k., Gėlių g., rastas vyro (g. 1985 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Turto sunaikinimas ar sugadinimas
2019-08-19 gautas moters (g. 1988 m.) gyv. Visagine, Partizanų g. pareiškimas, kad jos buvęs sutuoktinis (g. 1991 m.) apgadino buto, esančio Visagine, Partizanų g. įėjimo duris, kurių vertė 450 eurų, nulaužė įėjimo durų skambutį, kurio vertė 20 eurų. Padaryta 470 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Transporto priemonių vairavimas, kai vairuoja neblaivus asmuo
    2019-08-19 apie 20.08 val., Molėtų r., kelyje Toliejai - Šnieriškės - Labanoras 3 km, ties Gaidžių k., vyras (g. 1993 m.) neturėdamas teisės vairuoti, kuriam nustatytas 3,40 promilių girtumas, vairavo automobilį VW GOLF, nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, nesuvaldė vairuojamo automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir apvertė vairuojamą automobilį. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta