Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Komentuoti

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas
    2019-12-16 apie 17.43 val. Visagine, Statybininkų g., vyras (blaivus) (g. 1966 m.) gyv. Visagine, Statybininkų g., vairuodamas automobilį "Opel Antara", pėsčiųjų perėjoje partrenkė per perėją einančią moterį (g. 1957 m.) gyv. Visagine, Energetikų g.. Visagino miesto ligoninės priėmimo skyriuje, po medicininės apžiūros nustatyta dešinės kojos čiurnos lūžis ir bendras kūno sumušimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Transporto priemonių vairavimas, kai vairuoja neblaivus asmuo
    2019-12-16 apie 17.50 val. Molėtuose, Statybininkų gatvėje, sustabdytas automobilis Citroen C5, kurį vairavo būdamas neblaivus (nustatytas 2,13 prom. girtumas) vyras (g. 1971 m.) gyv. Ukmergės sen., Želvos sen., Adomiškio k. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Viešosios tvarkos pažeidimas
    2019-12-14 tarp 10.20 val. ir 11 val. moterį (g. 1976 m.), būnant prekybos centre ,,Maxima", esančioje Molėtai, Sakalo g., pastūmė vyras, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė
    2019-12-16 apie 15.29 val. moteris pastebėjo, kad iš gamybinių patalpų, esančių Molėtų r., Luokesos sen., Luokesos k. Luokesos g., po iš matymo pažįstamo vyriškio apsilankymo, dingo jai priklausanti piniginė,  kurioje buvo 185 Eurų, dvi Swedbank kreditinės kortelės, jos vardu išduotas vairuotojo pažymėjimas bei parduotuvių nuolaidų kortelės. Nuostolis 215 Eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

    2019-12-16 apie 20.34 val. buvo gautas moters (g. 1935 m.) gyv. Visagine, Kosmoso g. pareiškimas, kad apie 11.00 val. iš buto, esančio Visagine, Kosmoso g., dingo 150 eurų. Įtaria, kad pinigus pavogė iš matymo pažįstamas vyras. Taip pat, 2019 m. kovo mėnesį šiam vyrui sumokėjo 600 eurų, kad jis pakeistu langus  bute, bet iki šiol jis darbų neatliko ir pinigų negrąžino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 Netikrų pinigų ar vertybinių popierių gaminimas, laikymas arba realizavimas
    2019-12-12 Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariate gauta Lietuvos banko Grynųjų pinigų departamento Ekspertizės ir techninio skyriaus specialisto išvada apie tai, kad 2019-11-14 iš AB ''Swedbank“, esančio Molėtai, P. Cvirkos g. buvo gautas vienas netikras 10 eurų nominalo banknotas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta