Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Skaityti komentarus (1)

Nesunkus sveikatos sutrikdymas
    2020-02-11 apie 23.01 val., Ignalinoje, rastas sužalotas vyras (g. 1983 m.) gyv. Ignalinoje. Vyras paguldytas į Švenčionių ligoninę. Pradedamas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis (g. 1984 m.) sulaikytas ir patalpintas į Utenos aps. VPK areštinę.

 

Nusikalstamu būdu gauto turto įgijimas arba realizavimas
    2020-02-11 apie 11.17 val. gautas VĮ "Regitra" pranešimas, kad Utenoje, Metalo g., į VĮ "Regitra" kreipėsi vyras (g. 1989 m.) gyv. Utenoje, norėdamas registruoti automobilį Lexus IS 220, kurio registracijos liudijimas yra ieškomas Italijoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė
    2020-02-11 apie 13.30 val., Utenoje, J. Basanavičiaus g., parduotuvėje pavogtas moteriai (g. 1983 m.) priklausantis mobiliojo ryšio telefonas. Padaryta 313 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas..

KITI ĮVYKIAI

    2020-02-11 apie 21.35 val., Anykščiuose, rastas mirusio vyro (g. 1962 m.) reg. Anykščių r., kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta