Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Komentuoti

Smurtas artimoje aplinkoje
2020-03-12 gautas Utenos apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriaus pranešimas, jog Utenos švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos padalinys pateikė informaciją, kad nepilnametė (g. 2009 m.) gyv. Utenos r. galimai patiria smurtą artimoje aplinkoje, yra nesaugu kitiems šeimos vaikams ir jų motinai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė
2020-03-16 apie 8.12 val. gautas pareiškimas, kad 2020-03-14 apie 11.00 val. Zarasų r., Turmanto sen., pastebėta, kad yra pavogti 92 erdviniai kubai medžių atliekų, biokuro. Dėl vagystės padaryta 550 eurų turtine žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

KITI ĮVYKIAI
2020-03-16 apie 22.52 val., Visagine, bute rastas vyro (g. 1957 m.) kūnas be akivaizdžių išorinių kūno sužalojimų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Asmens paieška
2020-03-16 Utenos aps. VPK gautas pareiškimas, kad 2020-02-04 iš gyvenamosios vietos, Utena, Vaižganto g. į Ispanijos Karalystę išvyko vyras (g. 1991 m.), su kuriuo nuo 2020-03-01 nėra galimybės susisiekti, į skambučius neatsako, būvimo vieta nežinoma, jis dingęs be žinios. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.