Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Komentuoti

Per parą Utenos aps. VPK gauta 8 pranešimų dėl saviizoliacijos ir karantino sąlygų nesilaikymo.

2020-03-22 apie 16.15 val., Utenoje, Aušros g. vyras (g. 1962 m.) būdamas neblaivus, (nustatytas 2,93 prom. girtumas) smurtavo prieš savo sugyventinę (g. 1970 m.) kuriai (nustatytas 3,20 prom. girtumas). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskrities VPK areštinę.

2020-03-22 apie 18.00 val., Zarasų r., Salako sen. sūnus (g. 1978 m.) būdamas neblaivus (nustatytas 2,90 prom. girtumas) smurtavo prieš motiną (g. 1952 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskrities VPK areštinę.

2020-03-22 apie 21 val. 47 min., Zarasų r. Zarasų sen., Meldutiškių k., name, suveikė apsaugos signalizacija, atvykus atsakingam asmeniui ir atrakinus namo duris ten rastas vyras (g. 1999 m.), kuris įsibrovė į namą turėdamas tikslą įvykdyti vagystę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta