Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)
2009-05-13

Adidas

"Kietas" vaikinas nuėjo laikyti egzamino. Jo ir klausia:
- Kas yra Anglijos sostinė?
Vaikinas pamąstė ir sako:
- Turbūt Varšuva...
- Blogai, galite eiti, jei net tokių dalykų nežinote... Anglijos sostinė yra Londonas!
Vaikinas nusiminęs išėjo, susitiko draugelį, irgi einantį į egzaminą. Sako jam:
- Jeigu klaus, kas Anglijos sostinė, tai sakyk kad Londonas, nes kitaip išmes! Ir gerai įsimink, o dar geriau - užsirašyk!
Tas kitas paklausė, pasirašė ant lapelio, o lapelį, kad jo nesusektų dėstytojas, priklijavo prie bato pado. Nuėjo į egzaminą, ir egzaminuotojas klausia:
- Kas yra Anglijos sostinė?
Vaikinas pažiūrėjo į padą: lapelis atsiklijavęs, matosi tik batų firmos pavadinimas. Vaikinas pareiškia:
- Adidas!

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta