Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ateina nykštukas į vaistinę ir prašo tabletės aspirino. Vaistininkė klausia:"Jums suvynioti? "
- Ne, aš ridensiu.

Komentaras

skaithtojs:„jie nori isgert o ne nusipraust ir pavalgyt. as balsuosiu uz ta zmogu kuris sutvarkys bomzyna visa. vilniaus gatves norfoj vyksta atviras reketas. ne tik kad zmones kencia nuo ju bet atvirai viesoj vietoj geria bambalius prisirinke pinigu. vienintelis apsauginis daro tvarka. o kur dar tamsaus gymio vyriskiai prekiaujantys peiliais. neteikia aukstu fraziu. ka padarysit anyksciams mieli kandidatai. algu pakelimai nesamone. as ja pati uzsidirbu man kelt nereikia."

Komentuoti
2020-09-17

Jolita KAIRIENĖ, Užimtumo tarnybos Anykščių skyriaus vedėja:„ Nemanau, kad nedarbas mažės." (1)

2020-09-10

Juozas RATAUTAS, anykštėnas:„ Seimo rinkimų kampanija labai vangi, net nesijaučia, kad rinkimai artėja." (7)

2020-09-01

Sergejus JOVAIŠA, Seimo narys: „Yra toks posakis: "Kaip bus, kaip nebus, bet anykštėnai nepražus". (6)

2020-08-19

Sigutis OBELEVIČIUS, Anykščių rajono meras, apie areštuotus senosios ligoninės pastatus: "Visiškas idiotizmas. Per tą laiką šimtą kartų buvo galima juos parduoti, nugriauti, naują kompleksą pastatyti." (7)

2020-08-14

Dainius ŽIOGELIS, vicemeras, apie susirgimų koronavirusu prevenciją: "Sprendimai palikti patiems žmonėms. Gerai, jei žmogus turi smegenų, bet jeigu jo smegenys yra tam tikro lygio." (9)

2020-07-30

Jurijus NIKITINAS, Anykščių rajono vietos veiklos grupės Vietos plėtros strategijos administravimo vadovas:„ Bendruomenės floristiniam kilimų konkursui kartu ruošiasi, kartu dirba, tai neabejotinai prisideda prie bendruomeniškumo skatinimo."

2020-07-21

Alvydas JANICKAS, anykštėnas:„Siūlyčiau amfibiją pastatyti ant postamento priešais Anykščių rajono savivaldybės pastatą, kaip paminklą neūkiškumui, nekompetencijai ir aplaidumui." (7)

2020-07-14

Antanas VERBICKAS, muziejaus direktorius:„ Jei Anykščių menų mokyklai būtų suteiktas profesorės vardas, mokykla turėtų tradicijas ir galvojimą kaip per valią galima pasiekti tikslus." (9)

2020-07-07

Žilvinas Pranas SMALSKAS, menininkas:„ Dabar tas Anykščių miesto centre ant daugiabučio sienos nupieštas ,,metalistų” gaidys...Akis priprato, ir nieko jis neerzina." (3)

2020-06-29

Sergejus JOVAIŠA, Seimo narys:" Nesu religijos srities ekspertas, tačiau esu atviras diskusijoms šia tema." (4)