Orai

Kiek automobilių turi jūsų šeima?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (3)
2021-03-02

Ona REPEČKIENĖ, Anykščių rajono tarybos narė, konservatorė:„Dabar Stambulo konvencija analizuojama plačiau, nei dabartinė situacija su "kovidu"." (4)

2021-02-24

Alvydas JANICKAS, anykštėnas:„Mūsų daugiabutis pakankamai draugiškas ir šią akimirką nematome problemos dėl gyventojų rūkymo." (2)

2021-02-17

Artūras ŠAJEVIČIUS, anykštėnas:„Lyginant su tarybiniais laikais, dabar Anykščių miesto gatvės bei šaligatviai prižiūrimi dar visai neblogai." (11)

2021-02-08

Dominykas TUTKUS, Anykščių rajono tarybos narys, "valstietis" - apie tubingo trasą ant Kalitos kalno:„„Gerai, kad Anykščiuose atsirado nauja atrakcija, bet blogai, jog taip atsirado...“ (9)

2021-02-02

Rolandas LANČICKAS, Andrioniškio seniūnas:„Su elektros gedimais seniūnija nelabai turi kažkokių svertų.Yra elektros tinklus prižiūrinti įmonė ir ji turi gedimus tvarkyti." (4)

2021-01-26

Dalia KAZLAUSKIENĖ, Anykščių rajono tarybos narė, konservatorė:„Aš esu medikė ir tomis visomis kalbomis apie vakcinos neigiamą poveikį organizmui netikiu. Maras, raupai, tymai. Atsirado vakcinos ir tos ligos pasibaigė." (8)

2021-01-20

Renata GUDONIENĖ, Anykščių rajono tarybos narė, "valstietė":„Keistis reikia visuomet viskam - tiek žmonėms, tiek miestams."

2021-01-15

Dainius ŽIOGELIS, Anykščių rajono mero pavaduotojas:„Mokykla yra paruošta, jeigu reikėtų gyventojus masiškai vakcinuoti, tai vyktų Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos sporto salėje." (9)

2021-01-11

Šarūnas GRIGONIS, Anykščių r. tarybos narys:„Nemanau, kad Anykščiai elgiasi lengvabūdiškai, visu karantino laikotarpiu situacija rajone yra viena geriausių visoje Lietuvoje, savivaldybės administracija kruopščiai vykdo visus Vyriausybės reikalavimus." (2)

2021-01-04

Mindaugas SARGŪNAS, Anykščių rajono tarybos narys, liberalas:„Anykščiai yra stipriai pravažiuojantis miestas.Nemažai sunkvežimių ir lengvųjų mašinų.Be kažkokio apvažiavimo nemanau, kad mums kažkaip pavyktų transporto kiekį centre sumažinti." (5)