Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Tarybiniai autobusai yra patys ekologiškai švariausi autobusai pasaulyje. Jie niekad neteršia gamtos - jų išmetimo vamzdis dujas išmeta į saloną.

Komentaras

Olegas rašo:„Kodėl rašoma, kiek žmonių mirė nuo koronaviruso, bet nerašoma, kiek gimė? Jei karantinas padeda, kodėl Narnijoj ir Jugoslavijoj nėra karantino ir neregistruotas nė vienas susirgimas?
Jei kaukės apsaugo, tai kodėl mano pažįstamą vakar partrenkė mašina, nors jis buvo su kauke? (mašinos vairuotojas buvo be kaukės) Dar klausimas: kaip gali per dieną būti 2 tūkstančiai su viršum atvejų, jei Lietuvoje gyvena 1200 žmonių? Kodėl neserga balandžiai, nors jie išvis nenešioja kaukių, būriuojasi grupelėmis ir neplauna nei snapelių, nei sparnų? Mano draugas vakar nuėjo į McDonalds, užsisakė BigMacą, o jam dar pasiūlė teigiamą COVID-19 testą ir pyragėlį. Ar čia normalu? Dar klausimas: kodėl daktarai gydo nuo koronaviruso? Ar jie studijavo koronavirusą? Ar mokykloje lankė? Kodėl?
Na ir paskutinis klausimas: kodėl būtent dabar?"

Skaityti komentarus (3)
2020-11-24

Dominykas PUZINAS, studentas:„Man per karantiną labiausiai trūksta bendravimo, gyvo kontakto." (8)

2020-11-19

Audronė PAJARSKIENĖ,Anykščių rajono savivaldybės Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėja:„Kalėdos niekur nedings - šventė bus." (5)

2020-11-16

Mindaugas SARGŪNAS, Anykščių rajono tarybos narys:„Būkime protingi ir pasitikėkime įvairių sričių mokslininkais, jau greitoje ateityje džiaugsimės 5G suteiktomis galimybėmis." (2)

2020-11-10

Sigutis OBELEVIČIUS, Anykščių rajono meras:„Tikiu, kad visų mūsų sąmoningumas, pagalba vienų kitiems ir dabar padės išvengti pandemijos protrūkio Anykščiuose ir Šv. Kalėdas galėsime saugiai švęsti savo šeimų rate."

2020-11-03

Donata SABALIAUSKAITĖ, Anykščių rajono mero patarėja:„O narkotikai vienareikšmiškai yra toks dalykas, už kurį „už“ nesakyčiau niekada." (1)

2020-10-27

Dangira NEFIENĖ, Anykščių rajono tarybos narė:„ Į klausimą,ar pritariu gėjų santuokoms, tikrai neatsakysiu, nes manęs šito dalyko niekas neklausia,aš nepriklausau Laisvės partijai." (3)

2020-10-21

Alvydas GERVINSKAS, anykštėnas:„ Aš nepamenu, kas buvo rašyta toje sutartyje su UAB "Autovelda", kuri buvo pasirašyta prieš 15 ar net daugiau metų, bet, žinoma, kad dabartinis miesto autobusų stoties vaizdas man nepatinka." (7)

2020-10-15

Dainius ŽIOGELIS, Anykščių rajono mero pavaduotojas:„ Mes siūlome dėl autobusų stoties ateities UAB "Autovelda" direktoriui Egidijui Preidžiui tartis, jis taip pat mums tai siūlo daryti." (11)

2020-10-10

Mindaugas JUCEVIČIUS, VšĮ "Aukštaitijos siaurasis geležinkelis" direktorius: "Nepasakyčiau, kad siaurukas pamirštas, o per tuos metus, kiek aš dirbu, išmokome "suktis" ir be ypatingo dėmesio." (2)

2020-10-06

Rožytė LAPENIENĖ,Anykščių kultūros centro Svėdasų skyriaus vadovė:„Atsibodo visi tie politikų pažadai, tas pats per tą patį." (1)