Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Miela mažytė mergytė atstryksi į gyvūnėlių parduotuvę ir mielu balseliu klausia:
– Atšiplašau, al tulite mažų tliušiukų?
Išsišiepęs pardavėjas priklaupia ant vieno kelio:
– Oi kokia tu miela melgytė! Gal nolėtum mažo balto tliušiuko? O gal tau patiktų tas mažiukas juodaš pūkuotaš tliušiukaš? Al gal va taš ludaš mielaš tliušiukaš?
Mergytė pasiremia į kelius, palinksta arčiau pardavėjo ir ramiai atsako:
– Aš tiklai manau, kad mano pitonui višiškai nušišpjaut…

Komentaras

Juozas:„Tegul nesupyksta koleges, tačiau Savivaldybės teisės skyriui reikia kelti kvalifikaciją. Klaidos po klaidų!. E. Pajarsko atleidimas iš pareigų itin nekvalifikuotas, abejotino skaidrumo vykdomi priėmimai į Valstybės tarnybą, dabar -informacijos skleidimo konkursas... Savivaldybė, matyt, labai trokšta pasibylinėti teisme. Vienam rajono tarybos nariui primygtinai siūliau, kad rajono taryboje keltų klausimą dėl žalos išieškojimo iš kaltų asmenų dėl neteisėto seniūno Eugenijaus Pajarsko atleidimo. Už kitų klaidas neturi mokėti visi anykštėnai. Klaidos, pavadinčiau, žiaurios!"

Komentuoti

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Bendrasis

  Nuoroda

  Ko norėti iš tokios mazgotės , kuri susidėjo net su Tubiu . Apsimetinėjo , kad Tubis grasindamas privertė eiti administracijos direktorius , po to užmiršo ką melavo . Politinė prostitucija - dirbama su entuziazmu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Žinau

  Nuoroda

  labai tipiška

  Prieš 2 mėnesių
 • Chi chi

  Nuoroda

  Atostogautojas. Gal Šventąją šienauja?

  Prieš 2 mėnesių
 • Ji

  atsakymas į: Chi chi Nuoroda

  Amfibijos dantis keičia

  Prieš 2 mėnesių
 • regresas

  Nuoroda

  Intensyviai atostogauja. Jokios galimybės pasakyti porą sakinių. O taip kalbėdavo, o taip kalbėdavo... per Tarybą apie visus skundus dėl Anykštos suokdavo po pusvalandį. Užėjęs su lankstinuku kaip girdavo Tubio genijų, kaip prašydavo, kad balsuotume... Sugedo. Gal nebeturi su kuo kavos pagerti?

  Prieš 2 mėnesių