Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Komentuoti

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • augis

  Nuoroda

  saunuolis-tik apie atlyginima galvoja

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  Nuoroda

  Kietas mūsų meras. Jam svarbu, kad nevėluotu JAM atlyginimas, o Anykščių rajonas .......... nėra taip svarbu. Anykštėnai, kai sekantį kartą rinksime merą, tai labai pagalvokime, ką renkame.

  Prieš mėnesį
 • Petras

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Kad nebuvo iš ko rinktis. Vienas visiems didžiavosi, kad gauna gerą` pensiją.
  ,Aš pats gerai gyvenu. Gerą 862 eurų pensiją gaunu. Jei galėsi ir norėsi, paremsi mūsų komitetą, biški“, - R.Kugiui atsakė K.Tubis. Ir visiems aišku, kad jam mero posto reikia tik algai ir prekybai įtaka.

  Prieš mėnesį
 • Gabrys

  atsakymas į: Petras Nuoroda

  Nu kad visiems gerbiamas Tubis nesigyrė,gal tik tamstai,bet buvo ūkiškas ir taupus.Tai dabartinis už sutaupytas lėšas sau trečią patarėją įsitaisė,ir pasirodo ne bet kokį,o Prezidentą.

  Prieš mėnesį
 • tiksliai

  atsakymas į: Gabrys Nuoroda

  liogės, savicko, gervinsko su gervinskiene ,pajuodienės įdarbinimai, fintais su pajuodžiu, donalduko laikymas stebėtojo vietoje BUVO PATYS DIDŽIAUSI "ŪKIŠKO VDOVO" TAUPUMO PAVYZDŽIAI. Ale tu ir naivus žioplys esi.

  Prieš mėnesį
 • Gabrys

  atsakymas į: Gabrys Nuoroda

  P.S. šiaip tik interesna,kažno dar pas mergų nuvaro Panevėžin,gal ir su dviem iš karto pavyko susitart kaip planavo?

  Prieš mėnesį