Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (3)

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • augis

  Nuoroda

  saunuolis-tik apie atlyginima galvoja

  Prieš 4 mėnesių
 • Jonas

  Nuoroda

  Kietas mūsų meras. Jam svarbu, kad nevėluotu JAM atlyginimas, o Anykščių rajonas .......... nėra taip svarbu. Anykštėnai, kai sekantį kartą rinksime merą, tai labai pagalvokime, ką renkame.

  Prieš 4 mėnesių
 • Petras

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Kad nebuvo iš ko rinktis. Vienas visiems didžiavosi, kad gauna gerą` pensiją.
  ,Aš pats gerai gyvenu. Gerą 862 eurų pensiją gaunu. Jei galėsi ir norėsi, paremsi mūsų komitetą, biški“, - R.Kugiui atsakė K.Tubis. Ir visiems aišku, kad jam mero posto reikia tik algai ir prekybai įtaka.

  Prieš 4 mėnesių
 • Gabrys

  atsakymas į: Petras Nuoroda

  Nu kad visiems gerbiamas Tubis nesigyrė,gal tik tamstai,bet buvo ūkiškas ir taupus.Tai dabartinis už sutaupytas lėšas sau trečią patarėją įsitaisė,ir pasirodo ne bet kokį,o Prezidentą.

  Prieš 4 mėnesių
 • tiksliai

  atsakymas į: Gabrys Nuoroda

  liogės, savicko, gervinsko su gervinskiene ,pajuodienės įdarbinimai, fintais su pajuodžiu, donalduko laikymas stebėtojo vietoje BUVO PATYS DIDŽIAUSI "ŪKIŠKO VDOVO" TAUPUMO PAVYZDŽIAI. Ale tu ir naivus žioplys esi.

  Prieš 4 mėnesių
 • Gabrys

  atsakymas į: Gabrys Nuoroda

  P.S. šiaip tik interesna,kažno dar pas mergų nuvaro Panevėžin,gal ir su dviem iš karto pavyko susitart kaip planavo?

  Prieš 4 mėnesių