Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Robertas

  Nuoroda

  Kaip si viešais pirkimais..kaip daugiabučiu renovacija ...paklausk Lino ...žiburio daugiabučio....kiek galma konkursus skelbti vienomis medziagomis kai laimi poto atsiranda pigios. Atkatus ......

  Prieš mėnesį
 • Klausimas

  Nuoroda

  O ko čia suvaržyti? Kaip anksčiau judėjau taip ir dabar, o ir bendravimui su šeima daugiau laiko lieka.

  Prieš mėnesį
 • Kreipimasis

  Nuoroda

  Patumsi, parduok porą paršelių ir nupirk tu žmonai fainus akinių rėmus! Ana gi ne arklys, kad pavalkus ant nosies nešiotų.

  Prieš mėnesį