Ką manote apie Baltarusijos įvykius?

Dienos anekdotas

Po grupinės fotosesijos pradinėje mokykloje mokytoja įtikinėja vaikus nusipirkti nuotraukas:
- Bet tai įsivaizduokit, po 20 metų kaip bus smagu! Žiūrėsit ir sakysit: štai Jonas, dabar jis firmos direktorius, štai Onutė, dabar ji gydytoja...
Petriukas po nosim:
- O čia mokytoja Irena, dabar ji mirus.

Komentaras

Leonas Al: "Patvirtimu, kad iš tiesų K.Tubis ir jį palaikę sąrašo žmonės buvo persekiojami, šmeižiami, iš jų buvo tyčiojamasi, jie buvo niekinami. Patvirtinu, kad per visą šitą laikotarpį ypač šlykščiai tai buvo leidžiama ir (sakyčiau, net provokuojama daryti) vyko "Anykštos" puslapiuose. Ir žurnalistas Vidmantas Šmigelskas prie šios neetiškos veiklos ciniškai yra taip pat prikišęs nagus. Tokie veiksmai niekaip nesuderinami su žurnalistine etika.
Tikiu, kad nei K.Tubis, nei R.Razmislavičius nėra tie žmonės, kuriuos tokiu brutualiu spaudimu bei patyčiomis galima būtų išgąsdinti. Linkiu sėkmės Seimo rinkimuose."

Skaityti komentarus (9)

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Musejus

  Nuoroda

  gal serepka gali paaiskint ,uz kokia suma kisenen dave leidima plynai iskirst Musejaus ezero pakrantes miska ,atrodo kaip po atominio karo ,gal 10 hektaru vien tik saku kalnai.Kiek dar sitas kysininkas naikins regijoninio parko gamta

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Jei kas nusipelnė tai Daiva arhytektė....o ne draugelei

  Prieš mėnesį
 • Gyventojas

  Nuoroda

  Turi rinkt Gyventojai,visuomene ,o ne draugeliai siulo draugelius...Mere ,jus rinkom ir tikejom ,,,bet nuomone pasikeite .

  Prieš mėnesį
 • Anykstene

  Nuoroda

  Teko bendrauti trumpam, bet bendravimas paliko liūdną įspūdį.

  Prieš mėnesį