Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ateina nykštukas į vaistinę ir prašo tabletės aspirino. Vaistininkė klausia:"Jums suvynioti? "
- Ne, aš ridensiu.

Komentaras

skaithtojs:„jie nori isgert o ne nusipraust ir pavalgyt. as balsuosiu uz ta zmogu kuris sutvarkys bomzyna visa. vilniaus gatves norfoj vyksta atviras reketas. ne tik kad zmones kencia nuo ju bet atvirai viesoj vietoj geria bambalius prisirinke pinigu. vienintelis apsauginis daro tvarka. o kur dar tamsaus gymio vyriskiai prekiaujantys peiliais. neteikia aukstu fraziu. ka padarysit anyksciams mieli kandidatai. algu pakelimai nesamone. as ja pati uzsidirbu man kelt nereikia."

Komentuoti

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Šimta kartu jau sakiau

  Nuoroda

  kad šis veterinaras moka tik jaučiams kiaušus kastruoti, o ne dirbti žmonių labui. Bent jau iš paskutiniu pranešimu žinome kad mieliau ūkininkauja savo ukyje.

  Prieš mėnesį
 • o tu

  Nuoroda

  turi smegenu

  Prieš mėnesį
 • Dizertacija

  Nuoroda

  Tai kaip man tą smegenų lygį nusistatyti? Gal tiriate savivaldybėj, ar kombaine? Kurie sirgti linkę Covid - su smegenim ar be jų. Statistiką juk turite.

  Prieš mėnesį
 • Kunigunda

  Nuoroda

  Vat tamstų paklausiu štai ko: jei Žiogelis, mokantis vairuoti kombainą ims ir išsimokins skraidinti lėktuvą, gerai bus ar blogai?

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Kunigunda Nuoroda

  Politikos pilotų jau turėjome Lietuvoje ir Anykščiuose. Kokia jų baigtis neverta kartotis.

  Prieš mėnesį
 • Aha!

  Nuoroda

  Bet jeigu jo smegenys yra tam tikro lygio, tik kaip kokių Butkevičiaus nujodytų paluckinių socdomkratų, tada ... o siaubas !!! :)

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Nesitikėjau, kad gerbiamas valstybės lygio politikas, ( ne kažkoks kombainioras iš kolūkio ar dabartinio valstiečio- ūkininko lauko pakalbintas) o , vienos iš didžiųjų Lietuvos partijų skyriaus pirmininkas taip galėjo viešai išsireikšti. Mano galva mūsų rajono vadovui (-ams) būtina turėti patarėją ryšiams su visuomene ir žiniasklaida. Kitaip etikos sargai gali sparnus prikirpti :)

  Prieš mėnesį
 • Klausimėlis

  Nuoroda

  Kas šiuo atveju nustato lygį?

  Prieš mėnesį
 • Nustato

  atsakymas į: Klausimėlis Nuoroda

  Saviizolianto elgesys ir supratimas apie iziliaciją

  Prieš mėnesį