Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • max

  Nuoroda

  puikus laikraštis. pranumeruokit ir skaitykit:)

  Prieš mėnesį
 • aija jai

  Nuoroda

  nepatinka mat plikbajoriui isvaizda-tai kad tamstos beveik visi nuomojami sandeliai kiaurais stogais ir cernobylio namu sienu isvaizda-taip kad ne atminti reikia gaivinti-o uzsiimti bent jau prieziura.....

  Prieš mėnesį
 • A.Gervinskui

  Nuoroda

  Alvydai, ar jūs irgi buvote komunistu kaip meras S.Obelevičius ar tik komjaunimo rajkomo sekretoriumi tebuvote?

  Prieš mėnesį
 • nebuvo

  atsakymas į: A.Gervinskui Nuoroda

  į partiją bet ko nepriimdavo, norinčius ilgai filtruodavo komsomole, daugelis taip ir nepersifiltruodavo į tikrus komunistuas.

  Prieš mėnesį
 • Pasirašei kvailą sutartį

  Nuoroda

  dabar ir remontuok savomis lėšomis tą stotį !

  Prieš mėnesį
 • Max

  Nuoroda

  Jei pagal Robertą čia sentencija, tai gal jis ne tk Seneka, bet tuoj bus ir Pitagoras:)

  Prieš mėnesį
 • Atminties gerintojas

  Nuoroda

  Gal priminti, kad sutartį kūrė verslinyko nupirkti Vilniaus advokatai, kaip neleidai vietinians teisininkams kištis ir nieks iš administracijos nepasirašė po tokiu tekstu, bet taryba buvo išdurta manipuliuojant per posėdį frazėmis. Išgerk bilobilo, gal prisiminsi.

  Prieš mėnesį