Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taip!

  Nuoroda

  Nors viena moteris iš kultūros lauko protinga likus!

  Prieš 2 dienas
 • Klausimas

  Nuoroda

  Tai is kur atkatus pasiims...?

  Prieš 2 dienas
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano galva rajono savivaldybės kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėja, pasitarusi su rajono vadovais, gydymo įstaigų vadovais, visuomenės sveikatos biuro specialistais, turėtų perdėlioti prioritetus ir komunikaciją nukreipti į žmonių sveiktos išsaugojimą bei susilaikymą nuo turizmo ir viešų kultūros pobūvių lankymo, kurie jau pagal Vyriausybės sprendimą yra uždrausti rengti. Kalėdos turi ateiti per susikaupimą ir susilaikymą, į kiekvieno namus ir dvasią be komercijos ir reklamos.

  Prieš 3 dienas
 • kas

  Nuoroda

  per briedas ir nesąmonė, kokie dar renginai, gal proto neteot

  Prieš 4 dienas
 • Šventė bus visuose namuose

  Nuoroda

  Tik nereikia pliurpti nesamonių kad dar kokius koncertus organizuosite AKC ? O kultūros skyriaus vedėja tikriausiai susiprotės ir apsistos tik miesto eglės kukliu papuošimu ?

  Prieš 4 dienas