Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

- Kur buvai? - klausia motina sūnaus.
- Pas kaimynus.
- Ar ne per dažnai ten lankaisi?
- Ne, kaimynė labai apsidžiaugė. Sakė, tik tavęs man ir trūko.

Komentaras

Dar:„labiau didinkit mokesčius, tai tada atliekas labiau rūšiuosime. Gyventojai brangiai moka už šią paslaugą, todėl ir nesistengia rūšiuoti. Be to, komunalininkai ne su visais gyventojais turi sudarę sutartis ir ne visi kaimo gyvenviečių gyventojai turi konteinerius. Tokie šiukšles pila kur pakliuvo. Reikia komunalininkams mažiau dejuoti, o rimčiau padirbėti, visi gyventojai be jokių išlygų turi mokėti mokesčius ir turėti konteinerius."

Skaityti komentarus (3)

AVINAS. Šiandien daug nuveiksite, jeigu turėsite šalia aktyvią draugiją, pavyzdžiui, jei jūsų partneris bus energingas ir nusiteikęs veikti kartu. Vakaras provokuos ginčams, rizikai, augs emocinė įtampa, tad galimi nemalonumai.

JAUTIS. Seksis kūrybinio darbo atstovams. Kai kuriems iš jūsų būtina dieta. Jeigu pamiršite saiką valgydami ir gerdami, kentėsite dėl pablogėjusios savijautos, keistų negalavimų.

DVYNIAI. Galite sulaukti pakvietimo į pramoginį renginį, pobūvį, pasimatymą. Galbūt kažkuo nustebins erotiškai nusiteikęs pažįstamas. Neskubėkite sutikti su tuo, kas kelia įtarimą. Įmanomi finansiniai, materialiniai nuostoliai.

VĖŽYS. Pasimėgaukite namų ramybe arba išvažiuokite į gamtą. Neprimeskite savo norų ir elgesio modelio šeimos nariams - leiskite jiems patiems nuspręsti - palaikyti jums draugiją ar ne.

LIŪTAS. Būsite nusiteikę bendrauti, naršyti po informacijos marias. Pasistenkite tinkamai elgtis su gyvūnais, neerzinkite jų, nepaleiskite nuo pavadėlio viešoje vietoje. Saugokitės erkių.

MERGELĖ. Jus domins nekilnojamojo turto rinka, statybų, remonto, žemės ūkio reikalai. Tikėtini pirkiniai iš šių sričių arba sėkmingi pardavimai. Vakare nerimo ir rūpesčių gali sukelti vaikai, mylimas žmogus, gerbėjai.

SVARSTYKLĖS. Nebloga diena buitiniams reikalams ir kūrybinei veiklai. O štai racionalaus protavimo gali pritrūkti. Galima tendencinga informacija, nuomonė. Per išsiblaškymą galite prarasti reikalingą daiktą, dokumentą.

SKORPIONAS. Nedaug jėgų, energijos jausite savyje. Nesiveržkite sunkiai dirbti ir intensyviai bendrauti. Brangiai kainuoti gali viešai išsakytos mintys, atskleistos paslaptys, tad nepakenks nemaža dozė skepsio, nepatiklumo. Vertėtų atitrūkti nuo šurmulio.

ŠAULYS. Šiandien jums patiks būti tarp žmonių, lankytis masiniuose renginiuose, sporto varžybose, leisti laisvalaikį su draugais. Tačiau vakare galite kiek nuliūsti, pamatę, kaip suplonėjo jūsų piniginė.

OŽIARAGIS. Jeigu norisi padirbėti, imkitės buitinių ar ūkinių darbų, o dėl siūlomų nuotykių ar aferų turėtumėte apdairiai suklusti. Pasisaugokite įtartinų asmenų, tariamai galinčių pasiūlyti darbą, lengvą uždarbį.

VANDENIS. Apsispręskite, ko iš tiesų norite, nesiblaškykite ir neklaidinkite aplinkinių. Galite gauti pasiūlymą, kuris pakeis jūsų planus. Pokalbis su nepažįstamu žmogumi gali atverti jums paprastą kaip dukart du tiesą.

ŽUVYS. Pasižymėsite didesniu išlaidumu nei paprastai. Tiesa, mieliau skatinsite šalia esančius išlaidauti jūsų labui, nei patys skubėsite atverti piniginę. Su naujais pažįstamais būkite atsargesni. Per dideliu patiklumu galite sau pakenkti.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta