Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

AVINAS. Jeigu mėginsite kažką išmokti, parašyti, sukurti per šią naktį, jums turbūt nepavyks. Miegas įveiks net stipriausius. Tai ypač pavojinga vairuojantiems. Venkite kvaišalų, alkoholio, stiprių vaistų.

JAUTIS. Jausite norą rizikuoti, leistis į avantiūras arba į jas traukti kitus. Tai ypač nepatartina finansų ir turto reikaluose. Gali išryškėti jūsų vidinės psichologinės arba seksualinės problemos.

DVYNIAI. Sunkiai seksis slėpti simpatijas ir antipatijas, jūsų emocijos bus kaip ant delno. Tuo tarpu takto ir saiko jausmas šiandien tiesiog būtinas, bendraujant su šeima, konkurentais, draugais.

VĖŽYS. Nors atrodysite darbštūs, bet rimtesniems darbams gali pritrūkti ir kantrybės, ir sveikatos. Kažkas gali strigti, susitrukdyti dėl kolegų nepasirengimo tinkamai darbuotis.

LIŪTAS. Šiandien atrodysite energingi, žaismingi. Nešykštėsite dėmesio, komplimentų mylimam žmogui, tad yra tikimybė, kad taikiai išsiaiškinsite nesutarimus, ir santykiai pradės judėti geresne vaga. Nepameskite raktų, dokumentų.

MERGELĖ. Būsite jautrūs ir nekantrūs. Nieko nespręskite ir nedarykite skubotai, nes galite suklysti ir pakenkti tiek darbo rezultatams, tiek santykiams ar sveikatai. Nerimauti gali tekti dėl artimų žmonių bėdų.

SVARSTYKLĖS. Būsite komunikabilūs, tačiau ne visi kontaktai džiugins. Galbūt sukels nerimo gauta informacija, įvertinimas ar išgirsti gandai. Regis, kažkuo suabejosite, nors jau turėjote tvirtą nuomonę ir strategiją.

SKORPIONAS. Šiandien gali tekti tvarkyti piniginius, komercinius reikalus ar atlikti kruopštumo reikalaujančius darbus. Šiokių tokių nemalonių netikėtumų galite sulaukti iš meilės objekto ar vaikų.

ŠAULYS. Nors jumyse kunkuliuos emocijos, bus dėl ko nerimauti, tačiau prie visko priprantama, netgi prie stresų. Kitų žmonių intrigos nebegalės jums pakenkti. Ypač jei patys imsite atvirai reikšti savo nuomonę, turimus faktus.

OŽIARAGIS. Šiandien nesijausite tikri dėl to, ką darote, ko siekiate. Galite pasijusti vieniši arba susipainioję tarp pasirinkimo variantų. Nusiraminimui verčiau neieškokite abejotinos draugijos.

VANDENIS. Ramybės neduos finansinės arba seksualinės problemos. Venkite dramatizuoti. Raskite būdų šauniai ir sveikai atsipalaiduoti, pabendraukite su dvasiškai artimais žmonėmis, bendraminčiais.

ŽUVYS. Šiandien pravartu tvarkyti dalykinius ir ūkinius reikalus. Sklandžiam bendravimui stigs tolerancijos, nuoširdumo ir kantrybės. Pasistenkite suprasti kitus, mintimis atsidurkite jų kailyje.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta