Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

- Kur buvai? - klausia motina sūnaus.
- Pas kaimynus.
- Ar ne per dažnai ten lankaisi?
- Ne, kaimynė labai apsidžiaugė. Sakė, tik tavęs man ir trūko.

Komentaras

Dar:„labiau didinkit mokesčius, tai tada atliekas labiau rūšiuosime. Gyventojai brangiai moka už šią paslaugą, todėl ir nesistengia rūšiuoti. Be to, komunalininkai ne su visais gyventojais turi sudarę sutartis ir ne visi kaimo gyvenviečių gyventojai turi konteinerius. Tokie šiukšles pila kur pakliuvo. Reikia komunalininkams mažiau dejuoti, o rimčiau padirbėti, visi gyventojai be jokių išlygų turi mokėti mokesčius ir turėti konteinerius."

Skaityti komentarus (3)

AVINAS. Šiandien galite išgirsti įvairių pasiūlymų bei komentarų iš pažįstamų žmonių. Regis, labai pasikliausite draugais, kolektyvo, komandos nariais, mylimu žmogumi, būsite linkę daug tikėtis iš jų. Kaip tik dėl to galite nusivilti.

JAUTIS. Darbo, verslo srityje galite susidurti su tiekimo, pajamų, atsiskaitymų, tam tikros įtakos problema. Neturėsite progos atsipūsti nuo darbų ir įtampos. Padidės ir aplinkinių reiklumas, kuris gali net kažkiek žeisti.

DVYNIAI. Šiandien nerimą jums gali kelti su studijomis, užsieniu ar meile susijusios aktualijos. Kai kas gali pakrypti kitaip, nei tikėjotės. Jeigu turėjote rožinių iliuzijų, jos iš dalies subliukš.

VĖŽYS. Keistų peripetijų galite neišvengti meilės srityje. Daugės abejonių dėl esamų santykių, ypač jei dominantis asmuo yra užsienyje ir ryšys labiau virtualus nei realus. Nesivelkite į finansines bei kitokias avantiūras.

LIŪTAS. Ši diena panardins jus į svetimus rūpesčius. Nors diena atrodys sėkminga, bet būkite atsargūs - kai kurie jūsų poelgiai gali atnešti netikėtų padarinių. Būsite linkę pasiduoti meilės pagundoms.

MERGELĖ. Darbe besiklostanti situacija, santykiai kels dviprasmiškus jausmus. Galbūt atrodys, kad prie jūsų keistai priekabiaujama ir sunku suprasti, ko tokiu būdu siekiama.

SVARSTYKLĖS. Šiandien nusimato bendri reikalai su žmonėmis, kurie jums daug reiškia arba reiškė. Jei esate išvykę darbo reikalais, turbūt kils meilės ir kitokių pagundų, norėsis nuotykių. Malonumų ieškojimas plonins piniginę bei gali pakenkti sveikatai.

SKORPIONAS. Situacija bus gana nervinga, jeigu turėsite vikriai suktis, daug bendrauti. Šiandien kur kas labiau norėsis dėmesį skirti šeimai, namams, grožio puoselėjimui.

ŠAULYS. Įvairių naujienų diena. Bus ir trikdančios informacijos, ypač susijusios su darbu, sveikata. Meilės reikalai ne itin džiugins, gali trūkti ramybės ir santarvės namuose.

OŽIARAGIS. Šiandieną jums seksis papildomai užsidirbti. Nevenkite susitvarkyti nuosavybės dokumentų, peržiūrėti komercinių, tiekimo, nuomos sutarčių. Susitikite su patinkančiu žmogumi.

VANDENIS. Šiandien emocionalumas jums gali trukdyti ir tinkamai dirbti, ir adekvačiai elgtis darbe, viešumoje. Gali paaiškėti, kad kai kurie žmonės jumis manipuliuoja, bando pasinaudoti.

ŽUVYS. Šiandien jums stigs praktiškumo, racionalumo. Regis, pernelyg blaškysitės nuo vieno reikalo prie kito, nuo vienų santykių prie kitų. Arba atvirkščiai, tapsite inertiški ir plauksite pasroviui, tarsi niekas nerūpėtų.

Geros dienos!

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta