Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

AVINAS. Tikriausiai visą dieną nesitversite savo kailyje. Jeigu turite įdomios veiklos, pademonstruosite ypatingą išradingumą ją atlikdami. Tačiau jei nieko nesate suplanavę, lengvai galite „prisivirti košės“ savo ekscentrišku, impulsyviu elgesiu, rizika.

JAUTIS. Kai kuriems jūsų planams nepritars artimi žmonės, ir tai kels nervinę įtampą. Vis dėlto ši diena turėtų būti įsimintina ir reikšminga. Su svarbiomis naujienomis, netikėtumais gali susidurti tie iš jūsų, kurie ketina kažkur išvykti.

DVYNIAI. Ši diena palankesnė apmąstymams, pasibuvimui gamtoje nei kokiai nors praktinei veiklai. Būtų gerai, jei galėtumėte visiškai atitrūkti nuo darbų, problemų, atsipalaiduoti, pastiprinti sveikatą, nervus. Nevartokite svaigalų, kvaišalų.

VĖŽYS. Šiandien noriai bendrausite, ieškosite bendraminčių. Galite atsidurti viešo dėmesio centre, kažkaip neįprastai pasireikšti. Saugokitės traumų, ugnies, žaibo.

LIŪTAS. Būsite linkę filosofuoti, ieškoti dvasingumo. Jūsų dėmesį prikaustys informacija, susijusi su užsieniu, kelionėmis ir pan. Virtuali erdvė suteiks ypač daug įspūdžių bei pasirinkimo laisvės. Kelionėje, kelyje būkite itin budrūs.

MERGELĖ. Netikėtas jūsų ar partnerio išlaidumas nustebins tuos, kurie jus pažįsta. Būsite linkę surizikuoti, kažkur investuodami, ką nors pasisamdydami, užsisakydami internetu brangią prekę ar kt.

SVARSTYKLĖS. Ši diena gali pažerti staigmenų per kitus žmones, partnerius. Draugai, mylimieji akimirksniu gali virsti priešais, o priešai - draugais, partneriais. Saugokitės ugnies, žaibo.

SKORPIONAS. Šiandieniai kontaktai, nors ir bus įtempti, gali sukelti protingų minčių. Staiga priešinga nuomonė gali pasidaryti visiškai priimtina. Galbūt todėl, kad sugebėsite įsigilinti. Saugokite sveikatą, neignoruokite neįprastų sutrikimų, alerginių reakcijų.

ŠAULYS. Ši diena jums gali atrodyti smagi, kupina netikėtų atradimų, flirtų, intriguojamų pasiūlymų. Galite pasireikšti proto mūšyje, sporto varžybose ir pan. Saugokite sveikatą, nepersitempkite.

OŽIARAGIS. Šiandien lengvų pergalių nesitikėkite. Susipykti, išsiskirti, sugadinti ką nors ar sulaužyti bus žymiai paprasčiau nei pagerinti. Laimei, ir sėkmės tikimybė vis dėlto yra nemaža. Svarbu tinkamai elgtis, išlaikyti emocinę pusiausvyrą.

VANDENIS. Šiandien jus kankins vidinis nerimas, nepasitenkinimas savimi ir trukdančiais faktoriais. Tačiau viską atpirks jūsų kūrybingas ir netradiciškas požiūris. Galite kai ką svarbaus nuveikti ar laimėti, išspręsti įsisenėjusius nesklandumus.

ŽUVYS. Kažką įdomaus gali pasiūlyti giminaitis ar draugas. Jausite ypatingą priešingos lyties dėmesį, galbūt gausite intriguojamą laišką. Gali kilti originalių minčių, sumanymų.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta