Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

- Kur buvai? - klausia motina sūnaus.
- Pas kaimynus.
- Ar ne per dažnai ten lankaisi?
- Ne, kaimynė labai apsidžiaugė. Sakė, tik tavęs man ir trūko.

Komentaras

Dar:„labiau didinkit mokesčius, tai tada atliekas labiau rūšiuosime. Gyventojai brangiai moka už šią paslaugą, todėl ir nesistengia rūšiuoti. Be to, komunalininkai ne su visais gyventojais turi sudarę sutartis ir ne visi kaimo gyvenviečių gyventojai turi konteinerius. Tokie šiukšles pila kur pakliuvo. Reikia komunalininkams mažiau dejuoti, o rimčiau padirbėti, visi gyventojai be jokių išlygų turi mokėti mokesčius ir turėti konteinerius."

Skaityti komentarus (3)

AVINAS. Tikriausiai būsite priversti reikalauti to, kas jums priklauso - atlygio už darbą, piniginės kompensacijos, socialinės išmokos ar pan. Nelengva bus apginti savo interesus, bet jei nieko nedarysite, tikrai pralošite.

JAUTIS. Tai, ką mėginsite įteigti kitiems, kaip traktuosite informaciją, nebūtinai atitiks objektyvią tiesą ir labiausiai remsis jūsų norais. Tačiau prisiimdami naują atsakomybę, turite būti įsitikinę, kad sugebėsite pateisinti kitų pasitikėjimą.

DVYNIAI. Šiandien palanku būtų brandinti naujus planus. Gerai apmąstykite situaciją, įsiklausykite į savo vidinį balsą. Jei savyje išgirsite stabdymo signalą, tuomet dar neskubėkite priimti sprendimų, išvadų.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę ginti savo interesus, ieškoti kaltų ir atsakingų, o kartu - pritariančių ir palaikančių. Daug patarimų sulauksite iš draugų, pažįstamų, bet ne visais jais bus įmanoma pasinaudoti.

LIŪTAS. Nesistenkite bet kokia kaina atrodyti pranašesni už kitus, neteikite tiek daug reikšmės savo įvaizdžiui ir trumpalaikei šlovei, nebent norėtumėte pelnyti arogantiško pasipūtėlio etiketę. Mokykitės pastebėti ir kitų privalumus. Atsargiai kelyje.

MERGELĖ. Tikėtinos kelionės, susijusios su visuomeninių klausimų sprendimu, moksliniais tyrimais, kitokios atsakingos profesinės komandiruotės. Jose gali iškilti nenumatytų keblumų. Su nerimu lauksite kažkokių rezultatų, atsakymų.

SVARSTYKLĖS. Bus dalykų, dėl kurių smarkiai nerimausite. Galbūt sužinosite nelinksmą žinią arba netikėtai paaštrės kai kurios finansinės, skolų problemos. Galite pasijusti sutrikę dėl kitų žmonių nepatikimumo, godumo.

SKORPIONAS. Diena bus gana neharmoninga. Jausite kai kurių žmonių priešiškumą, nepasitenkinimą. Stenkitės išlikti diplomatiški, pareigingai vykdykite pavestus darbus ir nedramatizuokite smulkių nesklandumų. Saugokitės gamybinių avarijų, ugnies.

ŠAULYS. Jums šiandien bus sunku įtikti, daug reikalausite iš kitų ir savęs. Nuotaiką gadins suvokimas, kad negalite pakeisti aplinkinės tvarkos ar užčiaupti tų, kurių kalbos jus nervina. Regis, darbovietėje ir namie reikalai nejudės taip, kaip norėtųsi.

OŽIARAGIS. Rūpesčių galite turėti per vaikus ir artimuosius. Pasistenkite neįžeisti kitų žmonių, nereikalauti neįmanomų dalykų. Neverta imtis darbų, kurių negalėsite šiandien užbaigti. Saugokitės traumų.

VANDENIS. Būsite dirglūs, neramūs. Galite susidurti su grubiais žmonėmis, patirti traumą. Tačiau nauja ar papildoma veikla gali praplėsti jūsų galimybes. Pagalvokite apie numatomų reformų prasmingumą.

ŽUVYS. Galite turėti problemų dėl neteisingai suprastos informacijos, kitų žmonių minčių bei norų. Išties daug lems mokėjimas naudotis informacija, orientuotis virtualioje erdvėje. Būkite itin dėmesingi vaikams, artimiesiems.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta