Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

AVINAS. Ši diena bus gana nuotaikinga. Būsite nusiteikę bendrauti, flirtuoti. Kažkam prireiks jūsų patarimo ar konkrečios pagalbos. Savo postringavimais darysite įspūdį. Tik nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi.

 

JAUTIS. Šiandieną jums seksis papildomai užsidirbti arba kažką įsigyti palankiomis sąlygomis. Jeigu aktualu, nevenkite susitvarkyti nuosavybės dokumentų, pasirašyti komercinių, tiekimo, nuomos sutarčių.

DVYNIAI. Jūsų emocijos, nuotaikos banguos kaip permaininga jūra, tačiau protausite labai racionaliai ir išmintingai. Jeigu per daug sau leidote finansine prasme, šiuo metu kils problemų.

VĖŽYS. Šiandien jums malonumo, atgaivos teiks rami aplinka, galimybė plaukti pasroviui ir kartu jaustis saugiai. Venkite svaigalų, abejotinų kompanijų, pasisaugokite klastingų oponentų.

LIŪTAS. Šiandien rasite progų ir laiko smagiai pabendrauti, pasidžiaugti bendraminčių draugija. Galimas susižavėjimas, aktuali informacija iš užsienio ar pan. Gali tekti imtis ūkinių, techninių problemų sprendimo.

MERGELĖ. Neturėsite progos atsipūsti nuo darbų, teks įveikti nemažą jų naštą. Dirbti bei atsigauti po darbo labai padės šmaikštūs paflirtavimai, įdomios diskusijos. Labiau saugokite nuo pavojų vaikus.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jus itin domins kelionės, tarptautiniai renginiai. Žinoma, tuo atveju, jei ruošiatės egzaminui, mokslinio darbo gynimui, tuomet mintys suksis tik apie studijas. Artimas žmogus gali sukelti nekokių emocijų.

SKORPIONAS. Daug galvosite apie pinigus, mokesčius, įmokas. Rūpės ir svetimos skolos bei naudos. Kažkam „juodai“ pavydėsite, gal net slapta kenksite. Tačiau ir apie jus gali būti paskleista negatyvi informacija.

ŠAULYS. Konkurencijos motyvas turėtų sustiprėti. Jeigu kovojate dėl projektinės veiklos, studijų rezultatų, mylimo žmogaus, seksis neblogai. O jeigu siekiate finansinio pranašumo, gali kilti problemų.

OŽIARAGIS. Jeigu sveikatos problemos nesutrukdys, tuomet produktyviai padirbėsite. Labai tikėtina, kad suspėsite veikti keliais frontais - arba ne viename darbe, arba darbe ir savo ūkyje. Nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi.

VANDENIS. Šiandien seksis gerai, jei jūsų veikla susijusi su menais - galite pasiekti puikių rezultatų, įvertinimo. Nusimato bendri reikalai su žmonėmis, kurie jums daug reiškia. Būsite linkę pasiduoti meilės pagundoms.

ŽUVYS. Situacija bus gana nervinga, jeigu turėsite vikriai suktis, daug bendrauti. Tiesiog šiandien jums labiau norėsis dėmesį skirti šeimai, namams, grožio puoselėjimui. Galite nusipirkti ar pasigaminti kažką gražaus.

ELTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta