Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

AVINAS. Jeigu ne darbas, tai sveikata šiandien taps svarbiausia aktualija. Venkite nekokybiško maisto, alkoholio, prisilaikykite dietos. Kažkas gali sutrikdyti jūsų pasirengtą darbų planą.

JAUTIS. Šiandien nestigs darbo ir bendravimo ir juo labiau, kuo populiaresni esate. Galite būti viliojami į avantiūras. Labiau pasaugokite savo atžalas nuo galimų pavojų, o ir patys atsakingiau rinkitės laisvalaikio pramogas.

DVYNIAI. Nepasiduokite jokioms provokacijoms, išlikite taktiški, santūrūs, antraip galite nemažai prarasti. Nepatartini oficialūs vizitai, pokalbiai su vadovybe. Verčiau tęskite įprastus nesudėtingus darbus, susitvarkykite namus.

VĖŽYS. Ši diena bus palankesnė mokslui, intelektiniams ir dvasiniams ieškojimams. Išties verta rimtai patyrinėti dominančią sritį, susikoncentruoti į problemą, kad rastumėte teisingą atsakymą.

LIŪTAS. Gali atsirasti netikėtų galimybių įsigyti ar parduoti nekilnojamojo turto arba kils idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti savo buitį. Tik nesistenkite gauti to, kas jums nepriklauso, neišnaudokite kitų ir patys nesileiskite išnaudojami.

MERGELĖ. Nusimato debatai dėl pinigų ir santykių. Didelį spaudimą pajusite, jei turite įsipareigojimų ir juos vilkinate. Pasistenkite, kad žmogus, kuris jus remia, neliktų apviltas.

SVARSTYKLĖS. Kils neblogų idėjų, jomis rasite ką sudominti, suintriguoti. Tačiau gali atsirasti keisčiausių kliūčių, gandų, intrigų. Ką bedarytumėte, galvokite apie galimus padarinius.

SKORPIONAS. Diena žada įdomius susitikimus, meilės pagundas. Galbūt paaiškės, kad žmogus, kurį laikėte draugu ar gerbėju, turi šiek tiek kitokių, nei manėte, motyvų bei interesų.

ŠAULYS. Darbas atims nemažai jėgų, tačiau taps aiškiau, ko turite siekti, į ką orientuotis. Sulauksite neblogų pasiūlymų, tačiau pasitikslinkite dėl jų realumo.

OŽIARAGIS. Ši diena tikriausiai parodys, kas buvo teisus, o kas tik įsivaizdavo toks esąs. Jei pralaimėsite, mokėkite tai pripažinti ir pasidžiaugti kitų sėkme. Nederėtų paskubomis griebtis naujų projektų, leistis į kelionę.

VANDENIS. Galite pasižymėti nelabai protingais finansiniais sprendimais arba tiesiog turėsite nemažų išlaidų. Pasistenkite atsakingiau elgtis su bendrais ir svetimais pinigais, nuosavybe.

ELTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta